Kemerburgaz TEAM

Kemerburgaz TEAM

Teşekkürler Levent Bey, böyle haftaiçi buluşmalarının tadı da bir başka. :thumbup:

Kemerburgaz TEAM

bugün biraz hava soğuk olmasına rağmen güzel uçuşlar yaptık akşama doğru soğuktan resmen piller çöktü ve performans alamadım ve g700 de ilk kırımı yapmış bulundum.Aileron tic tok ta kuyruk fini yere çarptı ve fin kırıldı.
Birde ortaya karışık uçak yaptık
sevgiler

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kemerburgaz TEAM

Fotoları gördüm bizim araziyi hissettim abi :) Bizde de aynı böyle dışardan bakana güneşli görünüyor ama içine girip yaşamak lazım :D

Kırım için geçmiş olsun, sadece finse kırılan; nazarlık diyelim...

Kemerburgaz TEAM

Resimler, ortam sahane :thumbup: Havalar isinsa da sizleri bir haftasonu ziyarete gelsek, super olacak :D

Bu arada kirim icin de gecmis olsun :embarras: Ama sadece fin gittigine gore buna kirim denemeyelim de nazar cikti diyelim ;) Tekrar gecmis olsun :)

Kemerburgaz TEAM

Geçmiş olsun abi birde uçak yapmışız hayırlı olsun

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kemerburgaz TEAM

Vay be adamlar yere sıfır tik tok yapıyorlar. :):):):)

Nazarlık olmuş abi. Her Kırım böle olsun. :):):)

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kemerburgaz TEAM

Gecmıs olsun abı allah daha kotulerın den saklasın

Ama oranın kerametımı nedır orda fın kırmadan uculmuyor [emoji1] [emoji1]

Finı kırıyosun sora finsiz uçmaya devam [emoji1]

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Vay be adamlar yere sıfır tik tok yapıyorlar. :):):):)

Nazarlık olmuş abi. Her Kırım böle olsun. :):):)

yaw erhanım
şu Yozgat ta gaui'ci çocuk vardı ya ondan gördüm :lollol:

Kemerburgaz TEAM

Geçmiş olsun Özkan, fini yere çarpacak kadar aşağılarda tic-toc :eek: Valla merak ettim videosu olsaydı keşke. :thumbup:

Pro-Pilot kırımı olmuş seninki sağlık olsun, fazla birşey yok anladığım kadarıyla. :RCKolik:

Kemerburgaz TEAM

Türker Akgün' Alıntı:
Geçmiş olsun Özkan, fini yere çarpacak kadar aşağılarda tic-toc :eek: Valla merak ettim videosu olsaydı keşke. :thumbup:

Pro-Pilot kırımı olmuş seninki sağlık olsun, fazla birşey yok anladığım kadarıyla. :RCKolik:

Çok yüksekte değildi , pil performastan düştüğü için heli birden yerde buldu kendini.Tabiki yerde yapmıyordum,fin ile kurtardım

Kemerburgaz TEAM

Özkan geçmiş olsun artık o kırım değil nazarlık olmuş :). Elinize sağlık :bravo:

Kemerburgaz TEAM

Ya işte Özkan abi de böyle alçak gönüllü . Yok pil felan diyor. Gizli gizli çalışıyor. Baksana sadece 2 foto var . :):):):)

Kemerburgaz TEAM

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Ya işte Özkan abi de böyle alçak gönüllü . Yok pil felan diyor. Gizli gizli çalışıyor. Baksana sadece 2 foto var . :):):):)

abi çeken yok ki ne yapalım