Kendi Yakıtımızı Nasıl Yapabiliriz ?

Valla seneler önce hem de iki galon birden almıştım Rapicon. Daha önce dediğim gibi altı kalkış altı stop. Bu uçak ve bu motor. :) Belki bu motor sevmiyordur Rapicon'u. :) O gün başka bir yakıta geçince vızır vızır uçabilmiştim.

Sümer Yamaner' Alıntı:
Valla seneler önce hem de iki galon birden almıştım Rapicon. Daha önce dediğim gibi altı kalkış altı stop. Bu uçak ve bu motor. :) Belki bu motor sevmiyordur Rapicon'u. :) O gün başka bir yakıta geçince vızır vızır uçabilmiştim.
Gerçekten çok enteresan :rolleyes: Dediğin gibi bu motor Rapicon'u sevmemiş abi :D

Sümer Yamaner' Alıntı:

Sümer abi çok ilginç OS 55 de 3 galon rapicon bitirdim ama hiç sorun çıkarmadı.Belkide benim şansımadır ne bileyim.Ama sonuçta en iyi yakıt yaptığımız yakıt oda ayrı tabiki.

Kağan Kazancı' Alıntı:
Teşekkür ederim abi, performans bence de güzel, maksimum olması için biraz kafa patlatıyoruz, yoksa şuan elimdeki 3 litreyi keyifle uçacağım :halay:
Son durum nedir Kağan ? :rolleyes:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Son durum nedir Kağan ? :rolleyes:

Abi yeni yakıt yapmaya fırsatım olmadı, haftasonu tek başıma kaçak bir uçuşum oldu vakitsizlikten, mevcuttaki 22.5%lik yakıtla bir kez şarj molası vererek 6 depo arka arkaya uçtum. Resmen vurdum kırbacı :halay: ama video çekecek kimse yoktu.
Bu haftasonu vakit bulabilirsem yeni bir karışımla uçacağım.
Bu arada egsozbaya battı hint yağından. Ama baktım şöyle bir egsoza, bana keyif vermedikten sonra pırıl pırıl parlasa ne olur deyip bıraktım öylece :yuppi:
Ben her zaman görselliği seviyorum heli işinde ama uçuş keyfi de çok önemli, dengelemek lazım. Bu arada nitroyu ne kadar özlediysem 700xi götürmedim bile alana

Konuyu yeni okuma şansı buldum, maşallah ansiklopedi gibi konu, Kaan tebrikler uçuşunda gayet keyifli idi, tabi uçuş karekterine göre ince ayarlarda yapılabilir. Hiç anlmadığım konular nitro konusu, yanlız kendi yakıtını yapabilmen ve o yakıtla uçmanda ayrı bir keyif olsa gerek. Önümüzdeki sezon tüm enerjimi nitro için harcamayı düşünüyorum bakalım hayırlısı ;))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kağan Kazancı' Alıntı:
Abi yeni yakıt yapmaya fırsatım olmadı, haftasonu tek başıma kaçak bir uçuşum oldu vakitsizlikten, mevcuttaki 22.5%lik yakıtla bir kez şarj molası vererek 6 depo arka arkaya uçtum. Resmen vurdum kırbacı :halay: ama video çekecek kimse yoktu.
Bu haftasonu vakit bulabilirsem yeni bir karışımla uçacağım.
Bu arada egsozbaya battı hint yağından. Ama baktım şöyle bir egsoza, bana keyif vermedikten sonra pırıl pırıl parlasa ne olur deyip bıraktım öylece :yuppi:
Ben her zaman görselliği seviyorum heli işinde ama uçuş keyfi de çok önemli, dengelemek lazım. Bu arada nitroyu ne kadar özlediysem 700xi götürmedim bile alana
6 depo hem de üst üste :eek: :thumbup: :bravo:

Gerçekten süper ve inanılmaz bir uçuş günü Kağan %p

Bu arada hint yağı sonrası eksozun durumunu çok merak ettim. Rica etsek müsait bir zamanda eksozun son halinin resmini paylaşabilir misin ;)

fatih cebir' Alıntı:
Konuyu yeni okuma şansı buldum, maşallah ansiklopedi gibi konu, Kaan tebrikler uçuşunda gayet keyifli idi, tabi uçuş karekterine göre ince ayarlarda yapılabilir. Hiç anlmadığım konular nitro konusu, yanlız kendi yakıtını yapabilmen ve o yakıtla uçmanda ayrı bir keyif olsa gerek. Önümüzdeki sezon tüm enerjimi nitro için harcamayı düşünüyorum bakalım hayırlısı ;))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim abi, dediğin gibi kendi yaptığın yakıtla uçmak çok keyifli.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
6 depo hem de üst üste :eek: :thumbup: :bravo:

Gerçekten süper ve inanılmaz bir uçuş günü Kağan %p

Bu arada hint yağı sonrası eksozun durumunu çok merak ettim. Rica etsek müsait bir zamanda eksozun son halinin resmini paylaşabilir misin ;)

Abi çok sağol, resmen yoruldum arka arkaya uçunca. Egsozun hali bu:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kağan Kazancı' Alıntı:
Teşekkür ederim abi, dediğin gibi kendi yaptığın yakıtla uçmak çok keyifli.

Her uçuştan sonra ıslak mendille silsen.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kağan Kazancı' Alıntı:

Düşündüğüme yakın bir görüntü çıkmış :) Paylaşım için teşekkürler Kağan %p

Rica ederim.
Celalettin abi aslında siliyorum da pek işe yaramıyor, arada bir söküp temizlerim,
Şunu belirtmekte fayda var; ticari yakıtlarda da hiç olmuyor diye birşey yok, nitro yeni kullanacak olanlara hatırlatalım.

Sümer Yamaner' Alıntı:
Otomobillerinizin egzostlarını da silip parlatıyor musunuz??? :p :D

Helal Sümer abi işte benim de yaklaşımım bu :bravo: :halay:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Otomobillerinizin egzostlarını da silip parlatıyor musunuz??? [emoji14] :D
Otomobilde nitro kullanamıyoruz ki [emoji14] :D

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Otomobilde nitro kullanamıyoruz ki [emoji14] :D