Kill switch montajı

Kill switch montajı

Benim anlattığım olayda aynın bu Mehmet abi

Mesut AKIN' Alıntı:
turnigi olan kill swici alin motorun kirmizi kablosunu ayirin ve kill swicteki kirmizi kablolari araya baglayin. kill swicteki 3 lu servo soketi gibi olanida aliciya istediginiz kanala takin , bu kanalin swicini kumandadsn acip kapatarak ateslemeyi kesersiniz

LG-G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Abi kesinlikle haklısın, ben de tamamen nasıl oldu ise bu söylediğin önemli noktayı atlamışım :-\

Kadir Bey, elinizdeki Turnigy Receiver Controlled Switch olsa gerek. Bu ürün ile ilgili aşağıdaki konuyu zamanında paylaşmıştım.

Sümer abimizin bahsettiği MOSFET özel durum (Besleme Voltaj Ihityacı) aşağıdaki şemalardan daha iyi anlayabilirsiniz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hatta örnek röleli ateşleme sistem şemasını da paylaşmıyış.

Sümer abi, senin söylediğin önerdiğin devre buna benzer bir şey olsa gerek doğru mudur ?

Kill switch montajı

Yok abi benim acilen biraz elektronik ile ilgili azda olsa birşeyler öğrenmem gerekli

Kill switch montajı

http://youtu.be/zMktCKcYClU

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kill switch montajı

Sonunda Stop olayını çözdüm çok basit bişeymiş gerçekten herkese fikirlerinden dolayı tşk ederim bu hafta bi aksilik olmaz ise teknemizi suya atıyorum

Kill switch montajı

Guzel calışma olmuş Kadir Bey. Genel işçilik de cok başarılı. Inşallah haftasonu guzel bir maiden olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Kill switch montajı

Mehmet bey tşk ederim bi aksilik olmaz ise sonunda olucak

Kadir Türkyılmaz' Alıntı:
Sonunda Stop olayını çözdüm çok basit bişeymiş gerçekten herkese fikirlerinden dolayı tşk ederim bu hafta bi aksilik olmaz ise teknemizi suya atıyorum
Büyük gün geliyor demek, takipteyiz Kadir Bey. :thumbup:

Kill switch montajı

Vallahi Türker bey o kadar sabırsızım ki bütün güvenlik önlemlerini alıp öyle suya atıcam ama önce rodajını bitirmeliyim bi aksilik olmaz ise yarın akşam biticek inşallah