Klon Heli Team

Klon Heli Team

1-) Copterx450 Se v2
2-) Tarot 450 FBL
3-) Alzrc 450 Pro FB
Bugüne kadar bunları kullandım devamı gelecek :)

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Klon Heli Team

Vay be çok güzel takım olmuş, eline sağlık Zafer hocam. :bravo: :bravo:

Klon Heli Team

Levent Uygun' Alıntı:
Evet, şu an savaş arkadaşımda olan ve ilk 450 lik modelim olan KDS 450C ile ben de KLON kervanına katılmıştım. :thumbup:
Fakat, KDS ye klon demek ne kadar doğru olur onu da bilemiyorum zira parça kalitesi gerçekten çok iyidir.
%p
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Levent abi bu heli benim eski helim sanki :) HT forumundan yanlış hatırlamıyorsam 1,5 sene önce Ugur isimli izmirden bi arkadaştan almıştım. Kullanma klavuzu aynı sizin resimdeki gibi.Kullanma klavuzunun Üzerindeki yeşil boyalar bile aynı :) Hatta kullanma klavuzunun içinde teksir kağıdına yazılmış ''Uçuş öncesi dikkat edilmesi gereken hususlar ve bazı bağlantı şemaları bile vardı :)

Klon Heli Team

oguzhannn' Alıntı:
Levent abi bu heli benim eski helim sanki :) HT forumundan yanlış hatırlamıyorsam 1,5 sene önce Ugur isimli izmirden bi arkadaştan almıştım. Kullanma klavuzu aynı sizin resimdeki gibi.Kullanma klavuzunun Üzerindeki yeşil boyalar bile aynı :) Hatta kullanma klavuzunun içinde teksir kağıdına yazılmış ''Uçuş öncesi dikkat edilmesi gereken hususlar ve bazı bağlantı şemaları bile vardı :)

Evet ayynen doğru valla. Ben savaş yazmışım yanlışlıkla. Nasıl kılavuz ama diyeceğim, zira helinin durumunu bilmiyorum. :laugh:

Klon Heli Team

Levent Uygun' Alıntı:
Evet ayynen doğru valla. Ben savaş yazmışım yanlışlıkla. Nasıl kılavuz ama diyeceğim, zira helinin durumunu bilmiyorum. :laugh:

Kılavuz hala bende :) Heliyi Hakkari yada Şırnaktan bi arkadaşın v977 si ile takas etmiştim. Heli gerçekten taş gibi heliydi.

Klon Heli Team

Abi beni de eklermisin tarot 450 pro dfc k bar copterx black angel fbl skyartech nano gp modellerim trex 500 dfc yoldaaa :RCKolik:

Uçan ve uçurabildiğim ilk modelim. takıma girebilirim :saygilar:

Klon Heli Team

Yeni üye kaydı var mı ;D

Bende kendi klon hikayemi anlatayım, ilk bu işlere merak sardığımda bu işin bütçe olarak beni aşacağını düşünüp vazgeçmek üzereyken, Mesut (abi) AKIN'ın o meşhur, "uygun fiyata 450 size heli toplama" konusuna denk geldim. Buradaki düşük maliyet beni cesaretlendirmişti ve copterx 450 se v2 siparişimi vermiştim. Daha sonra tamamen internet üzerinden faydalandığım kaynaklar sayesinde kiti toplayıp, ayarlarını yapıp uçmuştum. Bir aceminin ayarlarını yaptığını düşünürsek gayette stabil uçuyordu :)
Üç yıl önceki ilk uçuşlarımdan biri :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Araya uzun bir ara girdi halen bu kit elimde, iki yıldır hiç uçmadı. Şimdiki hedefim öncelikle bu yadigarı tekrar uçurup hafızamı tazeledikten sonra, yeni projelere yelken açmak. Yolu klondan geçen herkese selam olsun :D