Kocaeli'de nerede uçuyorsunuz?

sametseymen

Yeni Uye
Merhaba ben Samet. Forumda daha önceden aktif olmuştum ama tam bir tanışma konusu açmamıştım. İşim dolayısıyla Kocaeli'ye taşındım ve forumdan çok kişinin burada uçtuğunu gördüm. Hafta sonları sürekli uçtuğunuz bir yer varsa gelip sizlerle tanışmak ve sizleri izlemek isterim. Bu arada ben bir modele sahip değilim. Üniversitede model uçak dersi aldım ancak model toplamak için öğrenci durumum el vermedi. Şimdi çalışıp para biriktirip ilk modelimi toplamayı düşünüyorum. Bu sürede de model tutkusundan uzak durmak istemiyorum. Ben Kocaeli merkezdeyim, hafta sonu uçuş varsa ve yerini tarif ederseniz seve seve gelirim.

Merhaba Samet, özelden gerekli bilgileri gönderdim :saygilar:

Samet kardeşim bak model uçak dersi almışsın. Bu adamlar helikopterci. Seni yoldan çıkarmalarına izin verme. :D :p

Sümer Yamaner' Alıntı:
Samet kardeşim bak model uçak dersi almışsın. Bu adamlar helikopterci. Seni yoldan çıkarmalarına izin verme. :D :p
Zaten ben uçakcıyım heli ile işim olmaz derse, hemen başka adrese yönlendirme yapacağım abi :lol: :lollol:

"Discover the power of the dark side" demis unlu buyugumuz Lord Sidious [emoji16][emoji16]

Emre Kaman' Alıntı:
"Discover the power of the dark side" demis unlu buyugumuz Lord Sidious [emoji16][emoji16]
Star Wars-7 vizyona girdiği bugünde isterseniz efsanevi karekter "Dark Vader" doğumu ve ölümünü bir hatırlayalım :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sümer Yamaner' Alıntı:

Sümer Abi denedim helikopteri beceremedim zaten :)