KomHavk - RCKolik Duvar Saati FINAL Sipariş Listesi

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Eline sağlık gerçekten çok şık olmuşlar ancak saatin biri diğerlerinden 5 dakika ileri gibi geldi bana. ;D
Birinin resmini 5 dakika sonra çekmişim , ondan olabilir mi ki acaba :lollol:

ellerine .emeğine sağlık hemşerim benim.
bu arada Burdur''un neresindensin?

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Eline sağlık gerçekten çok şık olmuşlar ancak saatin biri diğerlerinden 5 dakika ileri gibi geldi bana. ;D
Birinin resmini 5 dakika sonra çekmişim , ondan olabilir mi ki acaba :lollol:

Yok, yok! O daha önce imalattan çıkan saattir... :lollol:

Hüseyin GENCER' Alıntı:
ellerine .emeğine sağlık hemşerim benim.
bu arada Burdur''un neresindensin?
Rica ederim ,sizler gibi sanatkar modelcilerin yanında biz ancak bu kadar işte... Burdur'un Askeriye Köyü'ndenim hemşerim, ama şu an merkezde ikamet ediyorum.Aydınlıkevler mahallesinde...

bende Tefenni ilçesindenim.Yıllarca Burdursporda şekerporda top oynadım.Burdur şeker fabrikasında çalıştım.93 yılında sdü beden eğitimine girdim.98 yılından beride kocaelindeyim..yaz tatilinde yüzyüze görüşmek dileğimle

Hüseyin GENCER' Alıntı:
bende Tefenni ilçesindenim.Yıllarca Burdursporda şekerporda top oynadım.Burdur şeker fabrikasında çalıştım.93 yılında sdü beden eğitimine girdim.98 yılından beride kocaelindeyim..yaz tatilinde yüzyüze görüşmek dileğimle
İnşallah hemşerim, beklerim , mutlaka tanışıp görüşelim, plajda THK sahasında uçuş da yaparız... ;)

Evet sevgili arkadaşlarım, abilerim, kardeşlerim.Saatler nihayet bitti. :)

Kocaeli de bulunan ve buluşmalara katılan arkadaşlarımız , saatlerini Mehmet Bey'den alabilirler ve ödemeyi alanda kendisine yapabilirler.

Kocaeli dışında ikamet eden ve buluşmalara katılamayan arkadaşlarımıza , özelden hesap numaramı yolladım , bana adreslerini yolladıklarında , kargoyla saatleri gönderilecek arkadaşlar.

Hakan kardeşim, çok teşekkür ederiz zahmetlerin için.

Arkadaşlar , saatler yola çıktı, elimden gelen itina ile paketledim , artık kargoda çalışan beyefendilerin insafına kaldı herşey , umarım hasarsız ve sağlam olarak teslim alırsınız.
Bu üretim beni zaman anlamında oldukça zorlasa da , forum ortamı ve kardeşliği bakımından, elimden birşeyler geldiyse, kendi adıma çok mutlu oldum.
Umarım aynı mutluluğu , ürünler elinize geçtiğinde sizler de hissedersiniz.Herkese gösterdiği ilgi ve sabır için teşekkür ediyorum. :saygilar:
Bu arada , basit birkaç hatırlatma yapmadan edemiyeceğim, saatler Mehmet kardeşimin dediği gibi sert beyaz foamborddan imal edildi.Yani deneme amaçlı bile olsa sıktırmayınız ve parmağınızla ezmeye çalışmayınız(insan psikolojisi, çok başıma geldi de, dürtmeden duramıyor insan :lol: )
Bir başka hatırlatma, saatin kadran kısmı cam korumalı olmadığı için , saati ayarlamak için bazı bilmeyen arkadaşlar, akrep yelkovanı eliyle manual olarak oynamaya kalkabilir, liütfen saati arka kısmındaki makinasının üzerindeki kırmızı yuvarlak plastik düğmesi ile ayarlayalım.Zira makinalar dijital akar saniye, içinde eski duvar saatlerindeki gibi şanzuman bulunmuyor malesef... :laugh:..Ya Hakan biz o kadar da saf mıyız diyenlerinizi duyar gibiyim ama bunları çok yaşadım ben yine yazayım istedim.
Neyse; :saygilar: herkes güle güle kullansın , zamana baktıkça forum kardeşliğimiz hatırlansın dileklerimle.....

Para pul için yapılacak, uğraşılacak şey değil zaten Hakan Abi.
Nazımız geçtiğinden ve seinde modelci olmandan kaynaklanan bir şans oldu tamamen bizler için. Eline, emeğine sağlık. :saygilar:

Eline sağlık Hakan bey, Türker akreple yelkovanı söküp pal takıp uçar artık, :D ben de başköşeye asarım. %p

saat bugün elime ulaştı.10 numara olmuş.başta Hakan bey e ve sonrasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.Ankara dan sevgiler

İzmit saatleri de bana ulaştı arkadaşlar. Çok şükür nakliye sırasında herhangi bir sıkıntı olmamış. En yakın buluşmada saatler sahada olacak, sizleri de bekleriz %p
Hakan kardeşimize bu güzel çalışma için tekrar teşekkür ederiz :saygilar:

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• photo.JPG
    photo.JPG
    91 KB · Görülme: 57

Evet, bugün saatimi aldım. Hakan kardeşim, eline sağlık, çok güzel olmuş. Hemen atölyeye astım. Öte yandan THK İzmit şube, Aslanbey Sivil Havacılık, Kartepe Belediye Başkanlığı ve Kartepe Belediyesi Fen işleri için yapılanlar da yerlerine ulaştırıldı. Ve çok güzel bir jest oldu, çok memnun kaldılar. :)

Beğendiğine sevindim Ömer Abi , güle güle kullan ... :saygilar: