Konya Yıldızları - Uçuş Etkinlikleri - Konya'da Neler Oluyor?

Doğuş Arısoy

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Herkese iyi forumlar, Konya ekibi olarak RCKolik ziyaretinden sonra aldığımız pozitif yorumlar neticesinde uçuşlarımız, pistin durumu ve gelişmeleri, ayrıca Konya'da olup bitenler hakkında sizleri de bilgilendirmek adına böyle bir konu açma gereği duyduk. En kısa zamanda fotoğraf ve videolarla sizlerleyiz. :saygilar:

Takipteyim

Hemen konuyu Sabitleyelim :halay: ve gelişmeleri takip edelim :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hemen ufak bir videoyla başlayalım.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İnişlerden biri .

Low pass !

Celalettin abi koş :thumbup: Kırmızı şeytan Ferrari dün sahalardaymış :thumbup: :bravo:

İniş ve low pass oldukça başarılı Furkan, sticklerini sağlık %p Şu modeli canlı olarak görmek nasip olmadı ya :-\ neyse bir daha ki sefere artık :D

Bu arada bu modelde kullanılan "Jet Efekti" veren ürün nedir ? Sanki gerçek Jet motoru varmış hissiyatı veriyor insana ;)

Eline sağlık Doğuş, ekibi ve faaliyetleri buradan takip ederiz artık. :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Celalettin abi koş :thumbup: Kırmızı şeytan Ferrari dün sahalardaymış :thumbup: :bravo:

İniş ve low pass oldukça başarılı Furkan, sticklerini sağlık %p Şu modeli canlı olarak görmek nasip olmadı ya :-\ neyse bir daha ki sefere artık :D

Bu arada bu modelde kullanılan "Jet Efekti" veren ürün nedir ? Sanki gerçek Jet motoru varmış hissiyatı veriyor insana ;)

Abi ilk olarak kırmızı ferrari daha inmedi sahalara . Cumartesiye inşallah [emoji6] Bu taft marka super viper.

Jet efekti veren bir ürün yok abi aletin kendisi jet [emoji41][emoji41] edf motor olunca o ses kendiliğinden çıkıyor [emoji322]

Kalkışı beğenmemen normal bu arada , Doğuş kaldırdı o kalkışta [emoji23][emoji23][emoji23]

Furkan Özboyacı' Alıntı:
Abi ilk olarak kırmızı ferrari daha inmedi sahalara . Cumartesiye inşallah [emoji6] Bu taft marka super viper.

Jet efekti veren bir ürün yok abi aletin kendisi jet [emoji41][emoji41] edf motor olunca o ses kendiliğinden çıkıyor [emoji322]

Kalkışı beğenmemen normal bu arada , Doğuş kaldırdı o kalkışta [emoji23][emoji23][emoji23]
Vay ben sabah sabah henüz tam ayılmamışım anlaşılan :eek:f: :laugh: O zaman şöyle diyeyim EDF Motor'dan güzel ses çıkıyormuş. Benim şu ana kadar duyduklarım nedense hep kulak tırlamayan seslerdi ;D

Ben de kalkış neden olmamış diyordum ki cevap da gelmiş oldu :lollol: (Aman Doğuş duymasın :D )

Süper bir konu olmuş hemşerim.Armaya da hasta oldum bu arada muhteşem.[emoji106] Hemen abone olayım.Furkan bey bulunduğum Mısır limanında internet sabır işi olduğu için sonra seyredecegim.Aynı uçaktan bende aldım sabırsızlıkla eve gittiğimde uçurmayı bekliyorum.Şafak 9 oldu bu arada.Mehmet taft viper çok güzel sese sahip trainer tadında bir uçak.
Benim jetin çook eskiden yapılmış maiden videosu

HTC 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Mehmet taft viper çok güzel sese sahip trainer tadında bir uçak.
Aynen öyleymiş abi, sesine bittim zaten ben de :thumbup:

Bu arada yeni modelin sana da hayırlı uğurlu olsun abi :)

O zaman şöyle diyeyim EDF Motor'dan güzel ses çıkıyormuş. Benim şu ana kadar duyduklarım nedense hep kulak tırlamayan seslerdi ;D

Mehmet edf lerde blade sayısı çapı motor gücü ve pil s sayısı çok etkili.Bu modelde 90 mm 11 blade ve güçlü motor 6 s pil var.

Şu güzel bir örnek olacak
https://youtu.be/qvWGDk1htjw

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vay ben sabah sabah henüz tam ayılmamışım anlaşılan :eek:f: :laugh: O zaman şöyle diyeyim EDF Motor'dan güzel ses çıkıyormuş. Benim şu ana kadar duyduklarım nedense hep kulak tırlamayan seslerdi ;D

Ben de kalkış neden olmamış diyordum ki cevap da gelmiş oldu :lollol: (Aman Doğuş duymasın :D )

O kulak tırmalayan ve sinek sesi gibi ince tiz sesi verenler blade sayısı az olanlar Mehmet abi. Burada blade sayısı arttıkça EDF nin hava ile teması dahada çok artıyor ve sürtünme arttığı için daha güçlü motor ve pil istiyor. Tabiki ortaya EDF nin jet sesi keyfi çıkıyor.

Özkan KAYA' Alıntı:
O kulak tırmalayan ve sinek sesi gibi ince tiz sesi verenler blade sayısı az olanlar Mehmet abi. Burada blade sayısı arttıkça EDF nin hava ile teması dahada çok artıyor ve sürtünme arttığı için daha güçlü motor ve pil istiyor. Tabiki ortaya EDF nin jet sesi keyfi çıkıyor.
Aynen dediğin gibi Ozkan. Ben nasıl oldu ise bu kısmı atlamışım. Ancak 2 gün önce fark ettim durumu :D

Sent from my iPhone using Tapatalk