Konya Yıldızları - Uçuş Etkinlikleri - Konya'da Neler Oluyor?

Nice güzel günlerde kırımsız uçuşlar. :thumbup: :RCKolik:

Abiler kusura bakmayın sınavlar dolayısı ile konuyu güncelleyemiyorum. Ramazan bayramından sonra kaldığımız yerden devam o zamana kadar elimizden geldikçe paylaşmayada devam. [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bak ya :lol: Ders calışma aralarındaki molalarda güncellensin konusu Doğuş :D Ramazan bayramına daha çok var :)

Gerçi sagolsun Furkan senin yokluğunu aratmıyor allahtan :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu kışın bir tülü gelmemesiyle sezonu ne tam kapatabildik ne tam açabildik. Ölü toprağımızı üzerimizden atacağız inşallah. :RCKolik: :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Artık Konya'da ikinci helikopter pilotumuz Mesut Abimiz. :bravo:

Buda ne diriyi öldüren ne de ölüyü dirilten uçuş videom. Paslanmışız. Zamanla bununda üstesinden geleceğiz. Simulator çalışmalarına da kaldığımız yerden devam etmeye başladık.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Furkan Abimiz ve Celalettin Abimiz de gök yüzünü jetleri ile titrettiler lakin onların uçuş videosuna erişemedim. Artık diğer hafta inşallah... :)

Çok şükür aylar sonrasında Konya buluşma sayfamız da yeni bir mesaj gördük :thumbup: :bravo:

İnşallah bundan sonra Konya ekibi eski günlerine en kısa süre içerisinde geri döner :hoppa:

En güzeli de Konyalı iki Helici kardeşimiz artık birlikte sahadalar :RCKolik:

Paylaşım için teşekkürler Doğuş, ellerine sağlık %p

Konya ekibini sahada görmek güzel :thumbup:

Aynı paslanma durumu bende de var Doğuş, simülasyona ağırlık vermek gerek ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arkadaşlar bir suredir kuyruk problemleriyle uğraşıyorum :(, sağ olsun Mehmet abi gerekli bilgileri verdi ama ben genede beceremedim :rolleyes:. Ayar çalışmaları esnasında da video çektim. görüntülerde pek bir şey yok fakat genede Konya boş durmuyor demek için paylaşıyorum :). Kameramanım çok küçük olduğu için görüntü bozuklukları için kusura bakmayın.

Mesut Arslan' Alıntı:
Arkadaşlar bir suredir kuyruk problemleriyle uğraşıyorum :(, sağ olsun Mehmet abi gerekli bilgileri verdi ama ben genede beceremedim :rolleyes:. Ayar çalışmaları esnasında da video çektim. görüntülerde pek bir şey yok fakat genede Konya boş durmuyor demek için paylaşıyorum :). Kameramanım çok küçük olduğu için görüntü bozuklukları için kusura bakmayın.
Paylaşım için teşekkürler Mesut, heliyi havada hover yaparken bile görmek bizler için yeterli inan ki :thumbup: %p

Bu arada neden olmadı tam anlamadım :rolleyes: Neyse Doğuş ile beraber yeniden bakarsınız. Aslında dediğim gibi çok da önemli değil, uçuşlara devam ;)

Mehmet abi dedigin gibi gain ayarlarini yaptim ve alanturu hizli donusler, geri geri ucuslarda kuyruk gayet iyi rezonans veya baska bisey yok. Ama pitch pump larda hala kuyruk kacma var. Dedigin gibi pitch precom. Ayarini artirdim ama hala devam ediyor. Bende bos verdedim ucusun keyfini cikarmaya calistim :)

Mesut Arslan' Alıntı:
Mehmet abi dedigin gibi gain ayarlarini yaptim ve alanturu hizli donusler, geri geri ucuslarda kuyruk gayet iyi rezonans veya baska bisey yok. Ama pitch pump larda hala kuyruk kacma var. Dedigin gibi pitch precom. Ayarini artirdim ama hala devam ediyor. Bende bos verdedim ucusun keyfini cikarmaya calistim :)
Allah Allah :rolleyes: Pitch Puma sırasındaki kuyruktaki kaçmalar için pitch precomp değeri işe yapıyor olması lazım :eek:

Neyse olmadı bir ara Doğuş ile beraber de bakarsınız. Olmazsa da çok elzem bir şey değil zaten, sen uçuşlara devam et :thumbup:

Abi baktim olmuyo kargoya koyar sana gonderirim :laugh: 5000 bakimi yaparsin benim heliye :saygilar:.

Mesut Arslan' Alıntı:
Abi baktim olmuyo kargoya koyar sana gonderirim :laugh: 5000 bakimi yaparsin benim heliye :saygilar:.
Hele sen bir 5000 bakımlık kadar uçuş yap :laugh: bakarız seve seve Mesut, lafı mı olur :D :thumbup:

Mesut Arslan' Alıntı:

Abi hiç kargoyla olur mu bir buluşma olursa toplaşır arabaya gideriz. [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğuş' Alıntı:
Abi hiç kargoyla olur mu bir buluşma olursa toplaşır arabaya gideriz. [emoji3]
İnşallah Doğuş, çok güzel olur :thumbup: :halay: