Kumanda Önerisi

Sim kumandası almanın bir diğer avantajı da şarj problemi olmaması. Gücü direk usbden aldığı için pilsiz oluyorlar. Ama ben de uçuşta kullandığım kumandaya dongle alarak çözmüştüm zamanında.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf Enes
Hem uçuş yapmak için hem de simülasyon için kumanda arıyorum. Simülasyon için illa ayrı bir kumanda almama gerek var mı?
Hocam Merhabalar öncelikle, Burada ki abilerin çoğu çalıştığı için biraz daha yüksek fiyatlı olan kumandalar önermişler gerçekten onlar çok güzel ama bende öğrenciyim o yüzden bende anlarım seni. Eğer alabiliyorsan senin attığın linkteki flysky kumandayı alabilirsin çoğu kişide var. Ben gidip Microzone mc6c aldım. Eğer bütçen flysky'a yetiyorsa onu al ama bütçen ondan biraz daha azsa Microzone mc6c gayet güzel 6 kanallı. Şuan atacağım linkte 1 tane kalmış gözüküyor aliexpresste fiyatıda vergiler dahil 1100'e geliyor. Stok attığım linkte bitse bile aliexpresste bolca bu kumandadan var. link:

Hocam Merhabalar öncelikle, Burada ki abilerin çoğu çalıştığı için biraz daha yüksek fiyatlı olan kumandalar önermişler gerçekten onlar çok güzel ama bende öğrenciyim o yüzden bende anlarım seni. Eğer alabiliyorsan senin attığın linkteki flysky kumandayı alabilirsin çoğu kişide var. Ben gidip Microzone mc6c aldım. Eğer bütçen flysky'a yetiyorsa onu al ama bütçen ondan biraz daha azsa Microzone mc6c gayet güzel 6 kanallı. Şuan atacağım linkte 1 tane kalmış gözüküyor aliexpresste fiyatıda vergiler dahil 1100'e geliyor. Stok attığım linkte bitse bile aliexpresste bolca bu kumandadan var. link:
teşekkürler

İmkan varsa en azından Radiolink tercih edilebilir.Daha iyi kumandalar elbette alınabilir imkan dahilinde Futaba,Hitec,Graupner,Spectrum gibi.Ancak Radiolink uzun yıllar sorunsuz kullanılabilecek kumanda.Çevremde bu kumandayla benzinli büyük ölçekli Uçak uçuran tanıdığım insanlar var.Benim kumanda da aradığım en büyük kriter alıcısına ulaşımın kolay olması tedarik ve ekonomik anlamda...