MA Ekonomik Tricopter , Quadcopter Toplama Listesi ve Yapımı - (Hand made frame)

Ynt: MA Ekonomik Tricopter , Quadcopter Toplama Listesi ve Yapımı - (Hand made frame)

servo baska birsey motor baska birsey listede servo var bidaha bakin

urunler geliyormu demek ne demek ? ben bunlari almisim , kullanmisim ve burda test inceleme konusu acmisim , bu ise ilkdefami bulasiyorsunuz ? bence once bi forumu okuyun ne nedir bi ogrenin , ve yurtidisi alisveris siteleri adli konuyu da okuyun

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

MA Ekonomik Tricopter , Quadcopter Toplama Listesi ve Yapımı - (Hand made frame)

Merhaba,
Evet ilk defa bu işe bulaşıyorum ve bu işteki herkes sanırım aşırı derecede agrasif. Biz bizim uzman olduğumuz konularda bize soru soranlara böyle tepki versek arkamızdan konuşmayan kalmaz herhalde. Kime ne sorsak herkes ayrı bir tepki veriyor. Sadece herhangi bir sorun yaşadınız mı bunu öğrenmek istedim alışveriş konusunda.

Snipper ve programlama kartı olmadan da quadcopter yapılıyor mu? Ben bunları sordum siz servo dediniz. Anlayamadım yardımcı olur musunuz? Servo stokta var sepete eklemiştim.

Ynt: MA Ekonomik Tricopter , Quadcopter Toplama Listesi ve Yapımı - (Hand made frame)

Hamza bey yarin ginduz detayli bilgi beririm ancak agrasiflik skonusuna deyineyim , damdan duser gibi gelip 3 5 soru sorup birde bunu seoam vermeden yapanlar var , sorularina cevap aloncada cekip gidiyorlar ya iste ozaman agrasif oluyoruz cunku biz kullanilacak mal degiliz , kimseninde usagi degiliz , burda paralida calismiyoruz sonucta yani bizi kullanmaya kalkanlara uyuz oluyoruz acikcasi , bu yuzden sizde mesajinizi okumamissiniz ve tanisma konusu acmamissiniz ve direk sorulara dalmissiniz , ee dogal olarak boyle dusunmemiz norml

cepten yazdigim icin yazim hatalarima takilmayin

Anlıyorum bir çok çeşit insan var alışmak lazım böyle şeylere. Tepkinizin nedenini açıkladığınız için teşekkür ederim. Cevabınızı bekliyorum. İlgi ve alakanız için tekrar teşekkürler

Mesut Bey Merhaba hala yardımınızı ve önerilerinizi beklemekteyim.

Hamza bey selamalr , ben konuyu unuttum iyice , burasi disinda birde benim.kendi forumumda var baya younum gun icerisinde aklimdan cikmis , siz bana gun icerisinde bu konuya mesaj atarak hatirlatin lutfen 08:00 dan 16:00 a kadar is saatim bu saatlerde yardimci olurum

Barış arkadaşımızın benim bu konumdan faydalanarak yaptığı tricopterin test uçuşu arkadaşlar :) alanda biraz uğraştırdı setupları yapmak ama sonunda uçurmayı başardık :)

Pilot : Mesut Akın
Kamera : Barış Güler

İyi seyirler

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesut AKIN' Alıntı:
Barış arkadaşımızın benim bu konumdan faydalanarak yaptığı tricopterin test uçuşu arkadaşlar :) alanda biraz uğraştırdı setupları yapmak ama sonunda uçurmayı başardık :)
Uçurmak ne üstad, alete takla bile attırmışsın :halay: :thumbup:

Sonunda boardumuzda geldi ve montajımız bitti.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kırımsız uçuşlar dilerim. F450 Frame lerde alt ayakları hiç sevmiyorum. Çok narin oluyor hemen kırılıyorlar,

Ben motor altlarına izolasyon borusu yerleştirdim.

Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:

Teşekkür ederim.
Kamera bağlantısı için öyle kullanmam gerekti. İlerde alternatifler düşünülebilinir.

F450 sınıfı bir quad a kamera bağlanması konusunda da, locust Frame ler bence çok ideal, kamera ve gimbal öne konuluyor, pervane pozisyonları da kadraja girmeyecek kadar geri de oluyor.
Şimdilik bende tarot 2d gimbal var gimbali yatay koyamıyorum. Mecbur aşağıda olacak. Eğer gimbal ve kamera almadıysanız değerlendirin bu durumu mutlaka.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Güzel görünüyor. RunCam 2 HD ve basit bi tutacak aldım servolu. Çok profesyonel düşünmüyorum zaten.