Manisa uçuş

Kağan Kazancı

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar selam,

yarın (Cumartesi - 19.11.2016) için Manisa'da eski adıyla Manhat yeni adıyla Şehzadeler belediyesi sportif havacılık tesisinde uçuşa gitmeyi planlıyorum, muhtemelen pazar günü de uçuş yapacağız, gelmek isteyenleri bekleriz :halay:

Manisa uçuş

Kağan bu pazar değil ama 2-3 pazar içinde, organize olabilirsek Tufan, Kadir ( şuan haberleri yok ama saydım ben ), Berkay ve Deniz (haberleri olsun olmasın gelirler :) ) ve Tevfik abi gelmek isteriz. Nezamandır konuşuyorduk Ex-manhat a gidelim diye :)

Belki sabahtan geliriz tabi çay varsa :laugh:

Manisa uçuş

tamerkaymakci' Alıntı:
Kağan bu pazar değil ama 2-3 pazar içinde, organize olabilirsek Tufan, Kadir ( şuan haberleri yok ama saydım ben ), Berkay ve Deniz (haberleri olsun olmasın gelirler :) ) ve Tevfik abi gelmek isteriz. Nezamandır konuşuyorduk Ex-manhat a gidelim diye :)

Belki sabahtan geliriz tabi çay varsa :laugh:

Abi ben de çok isterim, muhtemelen haftaya da orada olacağım, çok güzel olur birşeyler ayarlayabilirsek :thumbup:

Manisa uçuş

Tamamdır, 8 günümüz var işallah toplanabiliriz :laugh:

Manisa uçuş

Tamer Deniz iki üç haftadır geliyor. Nedir yoksa sizi satıp sizden habersiz mi geliyor ;D ;D ;D Geçen hafta Berkay da vardı.

Manisa uçuş

Hazır konusu açılmışken geçen Cumartesiden bir video ekleyim.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Manisa uçuş

Nesimi abi onlar genç ;D

Berkay da geçen hafta anlattı. Bakalım işallah bu sefer kalabalık gelebiliriz :)

Manisa uçuş

Valla ben alana bayıldım, bu hafta gelemedik. Haftaya görüşürüz

Manisa uçuş

4-5 haftadir bende gidiyorum.
Onumuzdeki hafta kocaelinde olacagim sonraki hafta bir aksilik olmazsa bende oradayim :)

Manisa uçuş

Kağan Kazancı' Alıntı:
... Manhat yeni adıyla Şehzadeler belediyesi sportif havacılık tesisinde uçuşa gitmeyi planlıyorum

Alanın ismini büyük ihtimalle Türkiye'nin başka yerlerindeki modelcilerin durumları ile sizinkini mukayese ederek değiştirmişler. ;D :lol:

Hafif bir kıskançlık oldu bende. :lol: :lol: Burda böyle bir saha olsa kamp falan kurardık herhalde. :D

Biz forum olarak buluşmalarla hakkını vermenizi bekliyoruz sizden. ;) Tabi bizimle de paylaşırsanız tadından yenmez. :RCKolik:

Manisa uçuş

Bundan sonra bunu duzenli bulusmalar olarak kaydedelim :)

Ben cok sevdim tesisi , bundan sonra olabildigince gelmeye calisacagim.

Nesimi videodaki 1:20'deki gecis harika olmus.

Modelcilige donunce herseye acemi olarak basliyorum tekrardan , allahtan ucaklar varda :)

Quad'da acemi , helide acemi , arabada acemi :) Ucagida unutmusuz ama o kadarida yetiyor en azindan :)