MD500 Hughes fuselage

MD500 Hughes fuselage

Elinize sağlık bitmiş hali süper gözüküyor.

MD500 Hughes fuselage

Elinize sağlık İshak hocam çok güzel görünüyor. :bravo:

Uçarken görmek için sabırsızlanıyoruz. :thumbup:

Merhaba arkadaşlar,küçük agusta nin 9$ lik esc yeterli olmadi ve yeni esc ile değiştim.test yapmak henüz nasip olmadı bakalim yine problem olacakmi.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet hocam yaklaşık 2/3 dk hoverda falan yapınca ilk olarak kuyruk tam aktif olamıyor sonra lipo bitmiş gibi yetersiz enerji varmış gibi oluyor.Bu gozlemden sonra esc el süremedim aşırı sıcak sanirim 50/60° bu gozlemlerden sonra 33$ hobbywing v3 esc kullanmaya karar verdim.

Mehmet hocam yaklaşık 2/3 dk hoverda falan yapınca ilk olarak kuyruk tam aktif olamıyor sonra lipo bitmiş gibi yetersiz enerji varmış gibi oluyor.Bu gozlemden sonra esc el süremedim aşırı sıcak sanirim 50/60° bu gozlemlerden sonra 33$ hobbywing v3 esc kullanmaya karar verdim.
Bence sorun pilleri bayat olması ama madem yeni bir ESC aldın, takip dene bakalım ne olacak ??

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Abi 50 amperin altında esc cutoff yapıyor. Pal sayısı 5 olunca sanırım motor güzel akım istiyor.Pil ciğerli olmazsa , zaten verimli bir uçuş olmuyor.
En garantisi 50-60 amperlik bir esc ve 60-90 C değerinde , mümkünse gerçek C değerlerine sahip olan bir pil.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Lipolar yeni alınmış 3000mah 30c birde lipolardaki voltaj ,3.6 hic düşmedi ama esc el sürülmeyecek kadar ısınması normalmi birde ne olduysa ısınınca oluyor ilk bastan güzel ucuyor sorun yok.işler sıkıştı vakit yok aslında meşhur ramazan buluşması yapardık mustafa ile saat 4 den iftara kadar onuda yapamadık.