merhaba

İlgi Alanı
Hepsi
merhaba arkadaşlar. adım atilla. pendik/istanbul dan katılıyorum. çocukluktan kalma bir heves oğlum sayesinde yeniden nüksetti :) umarım en kısa sürede en uygun model ile ben ve oğlum da aranıza katılmış oluruz

Adınız / Soyadınız
ramazan atilla çeltik
Nereden Katılıyorsunuz
pendik/istanbul
İlgilendiğiniz Model
Hepsi
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
maalesef yok
  • Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Hoş geldin abi, umarım bir an önce aradığınız modele kavuşursunuz. :saygilar:

Bu bölümde aradığınız her soruya cevap bulabilirsiniz. :RCKolik:

• Beğen
Ramazan Abi oğlu ile beraber radyo kontrollü hava araçlarına merak salmış. Biz de bu sayede tanıştık. Kendisine oğlu henüz küçük olduğu için model uçak ile başlamasını önerdim.

Uçağı daha önce de kullanmış biri olarak önerdim. Konya ekibi olarak yeni başlayanlara merak duyanlara çocuklara ve yaşlılara herkese bu uçak ile uçmanın keyfini yaşattık. Henüz eline hiç kumanda almamış insanlara bile havada kumandayı teslim ederek hobi zehrini kanlarına nüfus ettirdiğimiz bir model. Kendi kumandası, elektrikli oluşu, köpükten yapılmış hafif ve taşınabilir olması büyük bir avantaj.

Şarj cihazı ve yedek pil kalıyor geriye. Bir adet USB Dongle ile sanıyorum ki modelin yanındaki kumanda simulatorde de iş görecektir. Zaten az çok hepimiz bu model havada düzgün bir kaç uçuştan sonra yeni modeller için araştırmaların başlayacağını öngörüyoruz. :)

• Beğen
Sen bu modelle Hazerfende THK Sınavına girmiştin diye hatırlıyorum Doğuş, doğru mu hatırlıyorum acaba ?

Sen bu modelle Hazerfende THK Sınavına girmiştin diye hatırlıyorum Doğuş, doğru mu hatırlıyorum acaba ?

Doğru abi o rüzgara rağmen şarjı olmayan pillerimle sertifikamı almıştım. Bu modelde kurtarma var abi, uçuş modları var. Tam yeni başlayan biri için tek sıkıntısı rüzgarda kontrolü zor hafif bir model. Termal yakalarsak 10-15 dakika havada süzülüyor. :)

• Beğen
Hosgeldiniz , Bende de mini apprentice var gayet guzel ucuyor dogus bey gibi bende tavsiye ederim. Ilk ucagimdi sonra bir tane de kendim yaptim.baslangic icin cok guzel ucak :)

• Beğen