Mhavk Sportif Tesisleri Buluşması 27.11.2016

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Dün Mhavk Sportif Tesisinde adete helikopterci günü vardı :) Aylardır gitme planımız varda sonunda ekibi toplayıp gidebildik hava tam anlamıyla kusursuzdu bir daha böyle bi hava yakalayabileceğimizi sanmıyorum. Sabahtan akşama kadar muhabbet , sohbet , uçuş vakit nasıl geçti anlamadık :) İlk başta modelsiz gideceğim için sabah kalkmak zor gelmişti fakat gittikten sonra iyiki gelmişim dedim :) Uçaklara, hovercrafta ve arabalara salça oldum bende :) Manhat'ta şartlar gerçekten çok güzel elektrik , su , wc , masa , kettle her şey var :) Umarım bidaha organize olup tekrarlayabiliriz.
Kağan abi ve Denizin Karma Uçuşu Align 700x:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İzmirden Bahri Abi Goblin 770:

Tevfik Abi Alzrc 450:

Tufan Abi Align 550E:

Ben Hovercraft :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Aramızda modelini gün sonu ıslak mendille temizleyenlerde vardı :D

Sadece modelciler yoktu aramızda :)

MANHAT Buluşması 28.11.2016

Basta Kagan olmak uzere tum evsahibi arkadaslara tesekkur ederiz. Kendimizi hic deplasmanda gibi hissetmedik. Hatta bir ara alani biz kapatip anahtari almayi bile dusunduk :laugh:

Cok guzel bir gundu. Ucuslar da cok guzeldi. Benim artik gelenek haline gelek depron ucak kirimlarim haric hic kirim yasamadik :)

Ama bence Berky'a yaradi. En etkinimiz Berkay di. Kumanda elinden eksik olmadi :)

Tevfik abi bu bulusma ile tekrar canlandi. Uzun aradan sonra ilk defa uctu, gayette iyidi.

Genc pilot adayimiz Cinar araba ile isinip kisa da olsa ucak kullandi :)

Tekrar tesekkur ederiz Manisa ekibine bizi cok guzel agirladigi icin. Bundan sonra Cumadan gelip pazar donmeyi planliyoruz :lol: :lol:

MANHAT Buluşması 27.11.2016

Çok güzel bir buluşma oldu, daha modelim yok biraz geçiniyoruz ama baya keyif aldım :) Kaan abi sağolsun 700x i deneme imkanım oldu. Ayarlarının kendisinede yetmediğini söylediği için ayar yapa yapa, dönüşümlü test yaptık. Emanet modelle saygı çerçevesi içerisinde bir uçuşumun videosunuda berkaycım çekmiş sağolsun :thumbup: Herkese kırımsız uçuşlar diler tekrarını en zamanda yapmak dileğiyle. Hoşçakalın :RCKolik:

bu hafta kocaelindeydim , sonraki haftalarda havauygun olursa MANHAT'a duzenli olarak gitmeyi istiyorum. Hep beraber oluruz insallah :)

Kağan ve diğer evsahibi arkadaşlara misafirperverliklerinden dolayı çok çok teşekkür ederim. Gerçekten harika bir tesis var, mutfağı tuvaleti pillerin şarj edilip ayarların yapılabileceği elektrik prizlerinin olduğu odalar daha ne olsun. Havada güzel olunca zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Bundan sonra bizden kurtulamazlar artık ;D

Harika buluşma olmuş. Ortam şahane gözüküyor gerçekten. Uçuşlarda harika ellerinize sağlık. :thumbup:

Deniz x7 senin değil mi ?

Helaliniz var arkadaşlar :bravo: Sahayı da,modelleri de ,uçuşları da zevkle izledim.Helallerin en büyüğü Tevfik abime , :hoppa: Tevfik abi,misler gibi uçuyorsun işte :halay:

DenizSERT' Alıntı:
Çok güzel bir buluşma oldu, daha modelim yok biraz geçiniyoruz ama baya keyif aldım :) Kaan abi sağolsun 700x i deneme imkanım oldu. Ayarlarının kendisinede yetmediğini söylediği için ayar yapa yapa, dönüşümlü test yaptık. Emanet modelle saygı çerçevesi içerisinde bir uçuşumun videosunuda berkaycım çekmiş sağolsun :thumbup: Herkese kırımsız uçuşlar diler tekrarını en zamanda yapmak dileğiyle. Hoşçakalın :RCKolik:
Deniz kardeşim sen de sağol, modeli ilk verdiğimde korkmadım değil daha yeni model , etrafta korku hikayeleri, kuyruk main rotor head derken :lol: :lol: :lol: :lollol:
Ama abartmadan uçunca hiç korkmadım, zaten pilotajına laf yok %p Ayarlar daha iyi oldu bence de %p

tamerkaymakci' Alıntı:
Basta Kagan olmak uzere tum evsahibi arkadaslara tesekkur ederiz. Kendimizi hic deplasmanda gibi hissetmedik. Hatta bir ara alani biz kapatip anahtari almayi bile dusunduk :laugh:

Cok guzel bir gundu. Ucuslar da cok guzeldi. Benim artik gelenek haline gelek depron ucak kirimlarim haric hic kirim yasamadik :)

Ama bence Berkay'a yaradi. En etkinimiz Berkay di. Kumanda elinden eksik olmadi :)

Tevfik abi bu bulusma ile tekrar canlandi. Uzun aradan sonra ilk defa uctu, gayette iyidi.

Genc pilot adayimiz Cinar araba ile isinip kisa da olsa ucak kullandi :)

Tekrar tesekkur ederiz Manisa ekibine bizi cok guzel agirladigi icin. Bundan sonra Cumadan gelip pazar donmeyi planliyoruz :lol: :lol:

Abi rica ederim, her zaman bekleriz, siz gelince şenlendi ortalık.
Berkay kardeşim modelsiz gelip en uzun uçuş süresine sahip olan güzide arkadaşlarımızdan :lol: :lollol:

Genç pilot Çınar zaten buluşmanın yıldızıydı :thumbup: İsterseniz cumadan gelip cumaya kalabilirsiniz, her türlü lojistik desteği veririz %p

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Kağan ve diğer evsahibi arkadaşlara misafirperverliklerinden dolayı çok çok teşekkür ederim. Gerçekten harika bir tesis var, mutfağı tuvaleti pillerin şarj edilip ayarların yapılabileceği elektrik prizlerinin olduğu odalar daha ne olsun. Havada güzel olunca zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Bundan sonra bizden kurtulamazlar artık ;D
Tevfik abi ayağına sağlık sen de benim gibi uzaklardan geldin, dediğin gibi alanda imkan olunca bu hobiden aldığımız keyif katlanıyor, hele de muhabbet varsa tadından yenmiyor, hep bekliyoruz :halay:

Kagan cok saolasin eminim lojistik destekten yana sikinti cekmeyiz %p

Tevfik Sıkılı' Alıntı:

Tevfik abi bir dahaki sefere senin depronu kirariz ;D

Arda Erkan' Alıntı:
Harika buluşma olmuş. Ortam şahane gözüküyor gerçekten. Uçuşlarda harika ellerinize sağlık. :thumbup:

Deniz x7 senin değil mi ?
Yok abi benimkinin yaz başında overspeed yaparken eski spindle yüzünden kafası koptu yatıyor öyle :D Bu izmirden bi abimizin, bununda geçen hafta overspeed de kuyruğu koptu 3mm hub yüzünden paller sağlam inebildim. Bu yüzden bizde ana şaft değiştirmedik, ama nası olduysa yamulduğu için uçamadık :)

DenizSERT' Alıntı:
Yok abi benimkinin yaz başında overspeed yaparken eski spindle yüzünden kafası koptu yatıyor öyle :D Bu izmirden bi abimizin, bununda geçen hafta overspeed de kuyruğu koptu 3mm hub yüzünden paller sağlam inebildim. Bu yüzden bizde ana şaft değiştirmedik, ama nası olduysa yamulduğu için uçamadık :)

Yapma ya, çok geçmiş olsun.

Eski modelim bu konuda bana baya refarans oldu.M3 hub olayı benimde başıma gelmişti..M4'le değiştirince hiç bir sorun yok.

X7 güzel modelde işte bir kaç kritik noktaları var.Ben overspeed yapmıyorum , 2100 deviri geçmiyorum böyle çok mutluyum.

Haftasonu gerçekten çok keyifliydi yol katedip gelen herkezin ayağına sağlık :bravo: en kısa zamanda tekrarlıyalım %p

Ortam modeller şahane :bravo: videoları henüz izlemeye vaktim olmadı ama resimler ve anlatımlar ortamın ne kadar güzel olduğunu çok net gösteriyor zaten :halay:

Gelen, paylaşan tüm arkadaşların ellerine sağlık. Devamını bekliyoruz en yakın zamanda :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mükemmel bir buluşma daha :thumbup:
Bu hafta herkes biraraya gelmiş maşallah. Forum buluşma konularıyla canlanmış %p
Katılan herkesin ayaklarına sağlık. Tevfik Abi özlemişiz seni de pas atman güzel olmuş :saygilar:

Vay be ne buluşma olmuş öyle. :bravo: :bravo:

Ortam, imkanlar mükemmel. :hoppa: :yuppi:

Bu tesis büyük bir buluşmayı çok rahat kaldırır. :laugh:

Uzun bir aradan sonra Tevfik abimizi de görmek güzel oldu, Yozgat falan da olmayınca görüşemedik epeydir.

Güzel paylaşımın için teşekkürler Berkay :RCKolik: