Mikado LOGO 600sx Unboxing / Montaj / İnceleme

Resimleri görüyorum ama hala Goblin aldığına inanmıyorum Rasim. Ama gene de adettendir, hayırlı olsun diyeyim :) .

Valla Yozgat'a gittim geldim benimde gözlerde yeşil görmeye başladı :laugh: Sevmeye başladım Sab'ı.

Rasim hayırlısı olsun, valla bende Mikado bekliyordum. Hayırlısıyla toplada, kırımsız kazasız belasız uçur. :)

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Fotomontaj

Rasim , hayırlı mübarek olsun kardeşim , en son model ve en güzel modeller sana yakışır... :thumbup:

Rasim doğru yoldasın kardeşim kullanılacak pil vb elektronik hakkında ayrıntılı bilgi verirsen sevinirim kim bilir seneye bir tane de izmir ekibinde olur bu fıstık :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yok artikk Rasim hayatta inanmam bu kadar goblin muhabbetinden sonra [emoji3]

Hayırlı olsun Rasim, güzel günlerde keyifle uçur. :thumbup:

Herkese teşekkür ederim :)

Özkan abi, en iyi bu uçar diğerleri uçmaz dediler... Daha fazla direnemedim :laugh:

Valla kimse öyle demedi hatta tam aksini sen her fırsatta söyledin. "Bir tek Goblin uçuyor sanki digerleri uçmuyorlar" diye :lol:

Valla bu kadar laftan sonra ben de bize saka yaptığını düşünüyorum ki senin gibi Extrem modelciye klasik Goblin bence hic gitmez :lollol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hadi gercek gercek kutuyu ve yeni 5xx görelim :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Haydaaaa.... Bu ne yaw...? Nerde mikado? Sen de mi Rasim? :) ... Hani beraber mikado toplayacaktık? Böyle miydi sözümüz?

Yoksa bu Emre'nin goblinimi :) :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Herkese teşekkür ederim :)

Özkan abi, en iyi bu uçar diğerleri uçmaz dediler... Daha fazla direnemedim :laugh:
tabii Simone den sonra Goblinci oldun :lol: :lol:

Yaa yüklenmeyin işte adama , Simone bunu kandırdı , sana Goblin yakışır dedi , O da Goblinci oldu , bu kadar...Avatarı bile değişmiş görmüyor musunuz... :lollol:

tamerkaymakci' Alıntı:
Yoksa bu Emre'nin goblinimi :) :)

Getirmediler standa Yozgatta, getirselerdi o gün alırdım ben ;D 570 yada 700 birini atardım bagaja, zaten yer açılmıştı :lol: