Mikado LOGO 600sx Unboxing / Montaj / İnceleme

Arkadaşlar Resimleri büyüttüm detaylı inceledim o arkadaki bant ve tornavidadan yola çıkarak şu kanıya vardım bu goblin ve eskişehire UPS ile gelmiş :evil: bu demek oluyorki

Rasim Hayırlı olsun KIRIMSIZ Uçuşlar dilerim boncukları gördüm nazar değmesin inşallah. :RCKolik:

Rasim abi, Logo için geçmiş olsun diyemeden, Goblin için hayırlı olsun demek varmış kaderde :laugh:
Şaka bir yana Logo için çok geçmiş olsun abi, ama o Goblin kutusunu görünce heyecanlanmadım desem yalan olur. :thumbup: Hayırlı uğurlu olsun hiç kırım yüzü görmesin inşallah. :saygilar:

tekrardan hayırlı olsun kardeşim.
kazasız belasız kırımsız uçuşların olsun inşallah :thumbup:

Abi hayırlı olsun :halay: Bizim bi İzmir ekibinin whastapp grubu var Rasim Goblin 570 almış dediler yok dedim forumu kandırıyor 550sx aldı o :D girip bir baktım harbiden gerçekmiş :D :D :D

Fake ulan fake ;D
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çok denişik modelmiş, unboxingini yaptım, alışmam zaman alacak :-\

Rasim Öztürk' Alıntı:
Çok denişik modelmiş, unboxingini yaptım, alışmam zaman alacak :-\
Abi hadi gercek kutuyu paylas artik[emoji1]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merak etme Berkay , Rasim abin onu en küçük vidasına kadar inceleyen bir montaj konusu yapar zaten , sadece bekleyelim , videolar falan yüklenmesi de uzun sürüyor , yarın belki yetişmez ama haftaya maideni de görürüz diye düşünüyorum.... :D :saygilar:

32dk lık bir unboxing çektiğim doğrudur :coolxf:

Logo olsa 10dk da anlatır geçerdim de Goblin olunca hem daha uzununu hak ediyor, hem de ben yabancıyım biraz herşey çok yeni, haliyle anlatacak çok şey var.

Rasim, hala forumun büyük ihtimalle %90'ı Goblin aldığına inanmıyor. Ben de dahil ... :D. Senin ve goblinin başrolde olduğu 200 dakikalık bir unboxing - montaj - ayar - uçuş videosu görürsek belki :) ...

Change.org da imza kampanyasi :
Rasim abinin Goblin aldığına İNANMAYAN 1 milyon üye bulabilirim :)

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rasimin goblin takımına transfer olduğuna inanmak,Volkan Demirelin Galatasaraya transfer olduğuna inanmak gibi. ;D

Rasim logo'yu Goblin kutusuna koydurdu galiba. :lollol: :lol:

Kamuoyu gerçekleri bekliyor. :laugh: :RCKolik:

Goblin güzel modelmiş, gerçek bu :laugh:

Unboxing bitti, video da hazır da uyumadan koyacağım, muhtemelen elektrik falan da gitmezse yarın akşama bitmiş olur %p