Mikado VBar Control -- 2016/17 Güncellemeleri

Mikado VBar Control -- 2016 Güncellemeleri

Christmas ile birlikte küçük bi uygulama eklenmiş... Ama müslüman adam noel kutlamaz diyerek, kumandama yüklemedim :rolleyes:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tribunus ESC applikasyonu da gelmiş; (Detay bilgi ---> )

Bunun dışında da var ufak tefek birkaç yenilik daha...

Uygulama fikir olarak güzelmiş ama :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rasim Öztürk' Alıntı:
Christmas ile birlikte küçük bi uygulama eklenmiş... Ama müslüman adam noel kutlamaz diyerek, kumandama yüklemedim :rolleyes:
Rasim iyi yapmışsın yüklememekle, model konusunda sürprizler pek hoş olmuyor genelde. :laugh: Olmadık yerde bi müzik falan girer, yok geyikti cingıldı derken kırdırtır valla modeli mazallah. :lollol: :lol: :lol:

Rasim Öztürk' Alıntı:

Adamsın RASİM, vallahi bu millette bu ince düşünce varken yıkılmaz İNŞALLAH :saygilar: :saygilar: :saygilar:

Mikado VBar Control -- 2017 Güncellemeleri

Yeni uygulamamız Temperature Switch

Bu uygulama ile, sıcaklık verisini girdi olarak kullanıp, bunu başka bir fonksiyonun çıkış verisi olarak kullanabiliyoruz.

Açık ve kapalı durumlar için eşik değerleri ayarlanabiliyor. Makrocell 40'ı kullanan bu fonksiyon, esc nin fanını kontrol eden aux1 kanalına girdi olarak atanabiliyor.

Böylece sadece belli sıcaklıklarda devreye giren bir fan kullanmış olabiliyoruz.

Mikado VBar Control -- 2017 Güncellemeleri

Rasim Öztürk' Alıntı:
...esc nin fanını kontrol eden aux1 kanalına girdi olarak atanabiliyor.
Böylece sadece belli sıcaklıklarda devreye giren bir fan kullanmış olabiliyoruz.

Güzelmiş, benim fan sürekli çalışıyor mesela. :angry: