Mikado Vbar Control -- Rasim Öztürk ile 12dk'da Heli Ayarı + RPM,Timer,Telemetri

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Selamlar arkadaşlar,

Mikado Logo 550sx helimin ilk ayar aşamasını kayıt altına alayım dedim. Maidendan önce sırasıyla şu aşamalardan geçerek ayarını tamamladım ve sorunsuzca uçtu. Bunu yaparken bilgisayardan hiç destek almadım. Tamamen kumanda üzerinden gittim.

Keyifli seyirler :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mikado Vbar Control -- Rasim Öztürk ile 12dk'da Heli Ayarı + RPM,Timer,Telemetri

Ismail Pc uzerinden, sen de Kumanda uzerinden Vbar ayarlarinin nasil yapildigini gosterdiniz :bravo: :halay: Sayenizde yakinda Neon uzmani olacagiz her birimiz :laugh: :thumbup: :D

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK

Kim daha fazla emek veriyorsa, o başlıklar ön plana çıkıyor :D Ezberleyelim abi, bilgiden zarar gelmez :thumbup:

Ne olmuş yani Ben de senden aldığım bluetooth modül ile telefondan ayarlıyorum. PC kullanmadan.
Bir tek şu model ismi seçtiğimiz kısmı göremedim.
Şaka bir yana şu an lazım olmasa da izleyeceğim videoları. Bu tür ayar videolarını seviyorum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eline sağlık Rasim, pratikmiş gerçekten. :thumbup:

Açılarda cuk otursaydı daha güzel olurdu ama o kadarını da beklemek iyice tembellik oluyor artık. :laugh:

• Beğen
Tepkiler: Rasim Öztürk