Mini Rize Buluşması

Mini Rize Buluşması

Eline sağlık Oğuzhan abi, protos da ortamdan kaynaklı galiba baya 700'lük model gibi ses çıkarıyor :D

Abi overspeedler'de küçük modeller den büyükleri kadar ses çıkamıyor ne yazık ki :laugh: Ama protos 500, Goblin 700 gibi ses çıkarır overspeed olunca ;D

Mini Rize Buluşması

Hava şartları nedeniyle yine boş geçtiğimiz bu hafta sonu sonrasında ilaç gibi geldi bu paylaşım Oğuzhan :thumbup: Sticklerine sağlık %p

Mini Rize Buluşması

Doğukan Ocak' Alıntı:
Eline sağlık Oğuzhan abi, protos da ortamdan kaynaklı galiba baya 700'lük model gibi ses çıkarıyor :D

Abi overspeedler'de küçük modeller den büyükleri kadar ses çıkamıyor ne yazık ki :laugh: Ama protos 500, Goblin 700 gibi ses çıkarır overspeed olunca ;D

Teşekkürler Doğukan... Protosun overspeed deneme zamanlarına baya var . Şimdilik modeli yormayalım :)

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Oğuzhan, valla süpersin. :thumbup:
Teşekkürler Türker Abi :)
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hava şartları nedeniyle yine boş geçtiğimiz bu hafta sonu sonrasında ilaç gibi geldi bu paylaşım Oğuzhan :thumbup: Sticklerine sağlık %p

Teşekkürler Mehmet Abi :) Rize merkezdede hava çok kötüydü. Köyde işim çıkınca modeli alıp gittim. Şansıma çok hafif kar yağıyordu. İkişer pil uçtum. İyi geldi valla :)

Mini Rize Buluşması

Bu aralar hobiyle pek aram olmasada öğlen araları ara sıra alana kaçıyorum. 35. saniyedeki pal sesi beni hobiye geri döndürmeye çalışıyor :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mini Rize Buluşması

oguzhannn' Alıntı:
Bu aralar hobiyle pek aram olmasada öğlen araları ara sıra alana kaçıyorum. 35. saniyedeki pal sesi beni hobiye geri döndürmeye çalışıyor :laugh:
Ama dikkar Oguzhan, ne yap ne et, hobi ile aranı iyi tut lütfen :D

Uçuş gayet başarılı. Pal sesi desen zaten modelden biliyoruz, harika :thumbup: Ben özellikle 3:06-3:20 arasındaki invert piro hover çok beğendim :bravo:

Mini Rize Buluşması

Teşekkürler Mehmet Abi :) Kendi çapımızda bir şeyler yapmaya çalışıyoruz :)

Mini Rize Buluşması

Heli zehri denen şey zaten pal sesi bence :yuppi:

Mini Rize Buluşması

Ellerine sağlık, çok keyifli uçuş olmuş. Böyle güzel hobiden uzaklaşılır mı hiç? Ara ara yavaşlar, ama her zaman içinde olur insanın :)

Mini Rize Buluşması

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Heli zehri denen şey zaten pal sesi bence :yuppi:

%p

Emre Kaman' Alıntı:
Ellerine sağlık, çok keyifli uçuş olmuş. Böyle güzel hobiden uzaklaşılır mı hiç? Ara ara yavaşlar, ama her zaman içinde olur insanın :)

Teşekkürler Emre Abi :) Dediğin gibi ara ara soğusak ta bu hobiden komple kopmak biraz zor.

Mini Rize Buluşması

Çok boş geçtik bu aralar.. Bari bir resim paylaşayım :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mini Rize Buluşması

Mehmet Abi şu canopyde fena durmuyor. Ama hiçbir yerde bulamadım :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol