MSH Protos 500 V2 Montaj / Maiden ....

MSH Protos V2 Montaj / Maiden ....

Rasim ellerine sağlık , hakikaten arkadaşların dediği gibi model yeniden doğmuş.... :bravo: Artık Protosu da göklerde görebileceğiz inşallah , sesini bile özledik...Bakalım kırbacı vurunca nasıl ses çıkacak :D :halay: Kırımsız uçuşlar dilerim şimdiden........ :thumbup:

Abiler, arkadaşlar çok teşekkür ederim :)

Logo saat gibi çalıştı bu zamana kadar, bir taraftan da Warp uçtu birkaç kez... Başka da ünite olmayınca Protos sırasını bekledi... Ama artık günü geliyor :) Logonun attığı statik kazıktan sonra, gün Protos'un günü :D

Haftasonu maiden inşallah...

Dipnot: Kanopiyi de sıfırı ile değiştirmiştim bu arada. Model "tam sıfır" oldu anlayacağınız.

Vay yeni canopy bulup almışsin :) Haftasonu re-maiden hep beraber yaparız insallah :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vayy hafta sonu şenlik var [emoji3]

Rasim Öztürk' Alıntı:
Abiler, arkadaşlar çok teşekkür ederim :)

Logo saat gibi çalıştı bu zamana kadar, bir taraftan da Warp uçtu birkaç kez... Başka da ünite olmayınca Protos sırasını bekledi... Ama artık günü geliyor :) Logonun attığı statik kazıktan sonra, gün Protos'un günü :D

Haftasonu maiden inşallah...

Dipnot: Kanopiyi de sıfırı ile değiştirmiştim bu arada. Model "tam sıfır" oldu anlayacağınız.
Hayırlı olsun. Videosunu izlemek isteriz

Tam da dediğimiz gibi oldu desene Rasim ;)
Kanopi de tamamlandıysa model sıfıra çıktı :halay:
Yadigardır o candır çıksın podyuma artık.
Görücüsüne buluşmada çıkacak sanırım :)
Ama biz gelemeyenler için bir poz bıraksaydın sayfaya ;)
Ya da sabır edip pazar gününü bekleyelim :laugh:

Aynen öyle oldu İbrahim hocam :) Tam çiçek gibi şu anda...

Diğer kanopisi de fosforlu renklerde olsa da, kendi kanopisi nedense daha orjinal hissettiriyor. Diğeri gibi renk düzeni çok heli için var çünkü.

Modelin masada ayar aşamaları, motor kablolarından motor yönü şanssızlığı, ardından governor için pal döndürme ve ufak bir hover var Fatih abinin kadrajından :)

En fazla son pilimden keyif aldım ama onun videosu yok. Zaten öyle keyif almış olmalıyım ki kaç dakika uçtuğumu kimse bilmiyor, slow down ile indiğimi biliyorum sadece :laugh: Sıcağına bazı hücreler 3.17V idi, akşam takmadan önce bi daha baktım dinlenince 3.45V larda kalmış.

Protos Logo ile birlikte uçmaya devam edecek. Seviyorum hissiyatını... Videoları da önümüzdeki haftasonlarında paylaşırız artık.

Hadi yeniden hayırlı olsun kardeşim :bravo:
Ne kadar hasret kalmışsın ki inmeyi unutmuşsun be kardeşim :laugh:
Demek ki Protos hala tahtını korumaya devam edecek.
inşallah lipo sağlamdır, kurtarabilmişsindir :saygilar:

Lipoda sıkıntı yok yaa :) 3.45 görünce, o kadar da düşmemiş dedim. Zaten Hobbywing esc de, soft cut ayarlıydı ve Voltage Protection "middle" dı. Yani pili korumak için yeterli bir seviye...

Şarj aletine taktım lipo store dan... Düşük voltaj hatası vermedi. Olmazsa nimh falan modunda deneyecektim de, gerek olmadı. Şu anda normal herşey :)

İkinci mesaja re-maiden videosunu ekledim. Protos eğlenceli alet :)

Kesinlikle çok güzel bi alet.. Yakından görünce daha bi hoşuma gitti... Maşaallah diyeyim...

Fatih Başaran' Alıntı:
Kesinlikle çok güzel bi alet.. Yakından görünce daha bi hoşuma gitti... Maşaallah diyeyim...

Teşekkür ederim Fatih abi :) Aslında pek hesapta yoktu protos, beklenmedik bi kırım oldu amiral gemimde... Yedeklerden oyuna girdi bu. Mekanik olarak aşağı yukarı hazırdı, ama kablolamaya çok özen gösteremedim. Escyi ünite yerine, üniteyi de kuyruk kutusu üzerine alınca, bir de buluşma günü ayar yapınca, karman çorman bişey oldu. Akşamları boş kaldıkça el atarım artık. Uçuşu güzel ama, rüzgarda pek göze batmadı ama sesi de öyle...

Şuraya bi tarihçe derleyeyim;

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
- 28 aralık

- 2 ocak

- 2 ocak

- 1 mart

- 22 mart

- 22 mart

- 29 mart

- 23 nisan

- 27 nisan

- 21 eylül

Ve videosu olmayan birçok uçuş...

Özellikle geçen sene Kocaeli buluşması sırasındaki zorunlu iniş sonrası kırımsız olayı atlatması sonrası bizlerden geçer not alan, kendine has özellikleri ile bizler için farklı bir yeri olan sevdiğimiz bir model oldu Protos :thumbup: