Muhabbet Edelim :)

Aynen öyle olacaktı ama nasip daha dün sattim kumandayı :( Zaten Rasim abinin ilanını görür gormez bende ilan açtım ama yetişemedim :(
Bakalım zaman ne gostercek Temmuza kadar model toplamicam zaten , yavaş hareket ediyorum belki yine tanıdığımız birisi kumanda satar ya da işte yılbaşı indirimi vs.

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün Geleceğe Dönüş günü 21.10.2015

1989 yapımı Geleceğe Dönüş 2'de zamanda yolculuk yapan kahramanlar bir dizi teknolojik yenilikle karşılaştıkları 21.10.2015'e ışınlanmıştı. Filmi izlemeyen hatırlamayan var mıdır bilmiyorum ama izleyenler için bugün işte o gün çocukluğumda izleyip vayy bee dediğim hafızamda kalan filmlerden olduğu için paylaşmak istedim.

En sevdiğim filmlerden birisiydi. Bu arada filmde arabayı sürmek ıcın kullanılan uzaktan kumanda gerçekte RC model kumandası ve markası da Futaba imis :) bir ara birisi paylaşmıştı resmini.

Hey gidi günler hey. Zaman ne çabuk geçiyor :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mustafa Hacılar' Alıntı:

1989 yapımı Geleceğe Dönüş 2'de zamanda yolculuk yapan kahramanlar bir dizi teknolojik yenilikle karşılaştıkları 21.10.2015'e ışınlanmıştı. Filmi izlemeyen hatırlamayan var mıdır bilmiyorum ama izleyenler için bugün işte o gün çocukluğumda izleyip vayy bee dediğim hafızamda kalan filmlerden olduğu için paylaşmak istedim.

tarihi hatırlamasam da hafızamda kalan çok sevdiğim bir filmdi. birden alıp götürdü geçmişe bu yazınız :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
En sevdiğim filmlerden birisiydi. Bu arada filmde arabayı sürmek ıcın kullanılan uzaktan kumanda gerçekte RC model kumandası ve markası da Futaba imis :) bir ara birisi paylaşmıştı resmini.
Bir dönem forumda çok aktif olan fakat şimdilerde aramızda göremediğimiz Erman arkadaşımız paylaşmıştı Mehmet abi. :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bir dönemin hafızasına kazınmış bir film bence. O zaman filmde geleceği izlerken şimdi tarihi izliyoruz. :laugh:

Mustafa Hacılar' Alıntı:

Konu ile ilgili güzel bir video buldum, paylaşayım dedim :laugh: ;D Ne umduk ne bulduk diyorum ben bu duruma :lollol: :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi bi teklfim var.

Arkadaşları hiç uğraştırmayacak bir sistem olsun. Donanımhaberdeki gibi, "yanıtla" butonunun yanında otomatik mesaj için bir "Mesajım bulunsun" tarzı buton eklenebilir. Tabii bu günaydın konusuna "Günaydın Arkadaşlar" yazısını çıkaracak bir uygulama olmalı... Tarihe göre duyarlı olmalı, mesela cuma günü otomatik yazıya "Hayırlı Cumalar" yazısını da eklemeli...

Bence daha pratikleştirir orayı, nasılsa aynı şeyler yüzbinlerce kez tekrarlanıyor devamında hiçbir muhabbet olmadan veya hal hatır sormadan. Madem ki otomatiğe bağlanmış cevaplar, yazmakla da uğraştırmayacak bir sistem olsun ;D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Abi bi teklfim var.
Şimdi boş ver o teklifi de geçenler hatırlarsan Kadir YEŞİLÇAM SÜPERMAN filmini paylaşmıştı. İzleyince yalan yok moralim bozulmuştu :( (Ne olacak bu ülkenin hali tarzında :D )

Ama az önce facebook'da HINT yani Bollywood yapımı "Süperman ve Örümcek kızı" // Dariya Dil (198:coolxf: görünce keyfim yerine geldi :lollol: :lol:

Ya bu adamlar nasıl oluyor da her fırsatta DANS etmeyi beceriyorlar hala anlamış değilim. Süperman olunca uçarken bile dans ediyor adam :lollol: :lol: :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Helikopterlerimize ceza vermeyelim arkadaşlar ufak tefekleri görmeyelim. :lol: :lol:

pata pata pata

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İnternette gördüm de 3d yazıcı ile kendilerinin maketini yapanlar var. Rckolik tshirt ünü giyip maketimizi yapsak. Onu da rc uçağın cockpitine koysak güzel olur :D nasıl yapabiliriz bunla uğraşan var mı

Kadir Kurt' Alıntı:
İnternette gördüm de 3d yazıcı ile kendilerinin maketini yapanlar var. Rckolik tshirt ünü giyip maketimizi yapsak. Onu da rc uçağın cockpitine koysak güzel olur :D nasıl yapabiliriz bunla uğraşan var mı

P3 Steel model 3B yazıcım var. Tarama işlemini cep telefonuyle bile yapabiliyorsunuz ama uçağa konulacak kadar küçültüldüğünde ve tarama yönteminin amatörlüğünden dolayı benzetme konusunda sıkıntılar çekebilirsiniz diye düşünüyorum :-\

Ayrıca baskının renksiz olması da ayrı bir sıkıntı :(

seçkin albamya' Alıntı:
P3 Steel model 3B yazıcım var. Tarama işlemini cep telefonuyle bile yapabiliyorsunuz ama uçağa konulacak kadar küçültüldüğünde ve tarama yönteminin amatörlüğünden dolayı benzetme konusunda sıkıntılar çekebilirsiniz diye düşünüyorum :-\

Ayrıca baskının renksiz olması da ayrı bir sıkıntı :(
Baskı renksizse zor olur. Renkli baskı yapan yazıcılar var mı ?

Valla forum sessizdi abi.
Ben herkes uçuştadır diye tahmin ediyordum.