Muhabbet Edelim :)

Ankara'nın sıcak havasında gece gündüz f450 sistemi kurmaya çalışıyorum ben de boş vakitlerimde biraz da forumu sabote ederek :D apm ye başlamak yanlış bir karardı daha kolay kartları almam gerekiyordu sanırım
Bu akşam bi video atabillirim durumu değerlendirmek için sistemin :)

Bert Kammerer ile SAB Goblin yeniden iş birliği yapmaya karar vermişler %p

Malumunuz Bert, "BK Design" firması adı altında BK Servolarının sahibi. İşte bu firma ve SAB beraber ortak olarak "SAB USA" bölümünü açıyorlarmış.

Ingiltere ve USA dahil tüm dist her türlü model ve ürün buradan sevk edilecekmiş. Ayrıca USA için de teknik servis hizmeti verilecekmiş.

Bert bu sektörde ve özellikle SAB ile bir şekil devam ediyor olmasına nedense :rolleyes: çok sevindim :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Emre SAYDAN' Alıntı:
hayırlı olsun ege benimde kumandam geldi ama modelim yok ;D ;D
Teşekkür ederim Emre :) Kumanda çok büyükmüş şimdi ayarını yapmaya çalışıyorum:) Yurt dışından geliyorsa arada oluyor öyle biri geç geliyor , bir tutturamadılar zamanını :d

30 saat oldu uyumadım :RCKolik: halen programlayamadım escleri :yuppi: Bu rc işikendine kaptırınca zaman nasıl geçiyor anlamıyorsunuz :eek:kuyun:

• Beğen
Tepkiler: Ali Osman SEVİM

Gece gece forumda dolaşırken birşey dikkatimi çekti , baktım olmayacak , ben de sürüden ayrılmayayım dedim... :evil: :laugh:

• Beğen
Tepkiler: Ali Osman SEVİM
Muhabbet Edelim

Evet güzel ifadeler oluyor o kısımda Hakan :D Hatta bazıları yok artık dedirten cinsten [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bi tane vardı kim hatırlamıyorum, ilk gördüğümde epey gülmüştüm.

"Vecihi geliyorrrrr" yazıyordu :lol: