Duyuru Multikopter Bölümü Yeni Moderatorümüz - İzzet Camcıoğlu

Bu konu Yönetim tarafından bilgilendirme amacıyla açılmıştır.

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bugün itibariyle @İzzet Camcıoğlu kardeşimiz, "Multikopter" bölümüne Moderatör olarak görevlendirilmiştir.

Hem şu ana kadar foruma verdiği destek hem de bizleri kırmayıp bu görevi kabul ettiği için bir kez daha teşekkür eder, yeni görevinde kendisine başarılar dileriz.

Bugün itibariyle @İzzet Camcıoğlu kardeşimiz, "Multikopter" bölümüne Moderatör olarak görevlendirilmiştir.

Hem şu ana kadar foruma verdiği destek hem de bizleri kırmayıp bu görevi kabul ettiği için bir kez daha teşekkür eder, yeni görevinde kendisine başarılar dileriz.
Çok teşekkür ederim benim için teklif büyük mutluluk oldu :) Ayrıca :RCKolik:'in bir yerde bir şekilde parçası olmaktan gerçekten gurur duydum. Umarım altından başarıyla kalkarım diyeyim artık :)

Hayırlı, uğurlu olsun İzzet.:saygilar::RCKolik:
Çok teşekkür ederim :)

Forumumuzda, her ne kadar fanatik derecede vantilatörcü olarak bilinmiş olsak da , multicopter konularına pek yazmasak da , artık multicopter rağbeti ve gerçekliği yadsınamaz seviyelere ulaştığından , ve İzzet beyin bu konu hakkındaki engin bilgisi,paylaşımcı ruhu ve rehber konuları ile , forumumuza yaptığı katkılar da asla gözümüzden kaçmamıştır.
Kendisini bu görevi üstlenme nezaketi gösterdiği için tebrik ederim ve başarılar dilerim.
Forum yönetimi olarak çok doğru bir karar ve bizler için de mutluluk verici bir olay olmuştur.
Kolaylıklar diliyorum İzzet bey , hepimize hayırlı olsun :saygilar:

Forumumuzda, her ne kadar fanatik derecede vantilatörcü olarak bilinmiş olsak da , multicopter konularına pek yazmasak da , artık multicopter rağbeti ve gerçekliği yadsınamaz seviyelere ulaştığından , ve İzzet beyin bu konu hakkındaki engin bilgisi,paylaşımcı ruhu ve rehber konuları ile , forumumuza yaptığı katkılar da asla gözümüzden kaçmamıştır.
Kendisini bu görevi üstlenme nezaketi gösterdiği için tebrik ederim ve başarılar dilerim.
Forum yönetimi olarak çok doğru bir karar ve bizler için de mutluluk verici bir olay olmuştur.
Kolaylıklar diliyorum İzzet bey , hepimize hayırlı olsun :saygilar:
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. :saygilar::saygilar:

Tebrikler ve başarılar İzzet

Çok konulara detaylı giremesek de göz ucuyla hep bakıyoruz neler oluyor diye... Bi çayını içmeye geliriz ayrıca :)
Her zaman beklerim, mutluluk duyarım :)

Hayırlı olsun tebrik ederim :bravo::bravo:
Çok teşekkürler :)

Çok teşekkürler :)