Mutluluğun Merkezine Yolculuk

Ercan ÇINAR

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.ercancinar.com
İlgi Alanı
Multikopter
Mutluluğun merkezine kısa bir yolculuk...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle çadırda yatan kişileri cok merak ettim.

Diğer taraftan yine cok doğru ve güzel bir müzik cekimi ile yine Harika bir is çıkarmışsın :bravo:

Bir ara girişteki introyu ben de yapayım demiştim ama usengeclikten uğraşmak istememiştim :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Öncelikle çadırda yatan kişileri cok merak ettim.

Diğer taraftan yine cok doğru ve güzel bir müzik cekimi ile yine Harika bir is çıkarmışsın :bravo:

Bir ara girişteki introyu ben de yapayım demiştim ama usengeclikten uğraşmak istememiştim :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çadırı nerede gördün bilemiyorum, ama kırmızı sarı bir platform var, onlar çocuklar için yapılmış bir yer.

Ercan ÇINAR' Alıntı:
Çadırı nerede gördün bilemiyorum, ama kırmızı sarı bir platform var, onlar çocuklar için yapılmış bir yer.
Şu cep telefonun kendi kendine düzeltme özelliği bir gün beni öldürecek :eek:f:

"Çadır" değil "Çayır" olacaktı :D Yani sormak istediğim soru : Çayır üstünde yatan kişiler kimdir ?

Çayırda yatanlar,

Ortadaki yeğenim ve oğlum, Kenardakiler ise, Eşim, iki baldızım, bir kayınço, bir bacanak ve bir yengeden ibaret (:)

Ercan ÇINAR' Alıntı:
Ortadaki yeğenim ve oğlum, Kenardakiler ise, Eşim, iki baldızım, bir kayınço, bir bacanak ve bir yengeden ibaret (:)
Desene ailecek tam kadro görev aldılar çekimlerde %p Şimdi başlık çok daha anlamlı oldu ;)