Nine Eagles Solo Pro 125 3d ve WLtoys V922 3d Micro Helikopter Karşılaştırması

onuryavuz

Uye
Arkadaslar ben bizzat "WLtoys V922" ve "Nine eagles 125" iki micro helikopteri de kullandim. 2 helikopter hakkinda da kazandigim izlenimler sunlar;

1- Nine eagles 125 wltoys v922 ye gore daha sakin ve stabil bir helikopter.
2- Wltoys v922 nine eagles 125 e gore kesinlikle darbelere karsi daha dayanikli bir helikopter.
3- nine eagles 125 in yedek parcalari wltoys v922 ye gore daha pahali.
4- Wltoys un tum yedek parcalarini kolayca bulabilme imkaniniz mevcut
5- Nine eagles 125 in bazi parcalarini bulmakta sikinti yasadim bu yuzden zorlanilabilir.
6- Nine eagles 125 kumanda ozellikleri ve kalitesi bakimindan wltoys v922 den daha iyi.
7- Wltoys v922 nine eagles 125 e gore cok daha ekonomik bir helikopter.

Bunlarda Nine Eagles Solo Pro 125 ait bazı görseller:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

nine eagles solo pro 125 3d micro helikopter ve wltoys v922 3d micro helikopter

Paylaşımlar için çok teşekkürler Onur Bey. :bravo:
Belliki hepside tecrübeye dayalı önemli bilgiler, eminim hepimize faydalı olacaktır. %p

Siz değerli üyelerimizin de katkıları ile MICRO HELI bölümü gün geçtikçe bilgi olarak hem çeşitleniyor hem de genişliyor %p

Paylaşım ve tecrübelerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler Onur Bey, elinize emeğinize sağlık :bravo: Hemen konuyu INDEKS sayfamıza ilave edelim.

Bir ara yaklaşık 2 sene önce, özellikle Hobbyking Solo PRO 100 ilk satmayı başladığında ben de Nine Eagles markasını almayı düşünmüş ama o zamanlar cesaret edememiştim :laugh:

Görebildiğim kadarı ile dizayn olarak Walkare çok benziyor. Gövde yapısı, ana kart, servo yerleşimi....

Söylediklerinizden anladığım kadarı ile FIYAT / PERFORMANS ilişkisi dikkate alındığında yine ortak tercihimiz V922 oluyor galiba ;)