Nostalji olsun azcık :)

Amca "Sayın Küçüksarı" diye hitap ediyordu :D 911 istemiyoruz forumda dedikçe kutu açılım videosu falan paylaşıyordu inadına :lollol:

Evet ya şimdi hatırladım arkadaşı :D 911 bir arkadaşımızdı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ben de kardeş konusunu açmıştım akabinde...

Rasim helal olsun sana ya. Ne güldüm ha görmelisin :lol: :lol:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet nostaljiye devam edelim.
Bu kez çok uzağa gitmiyoruz. Yıl 2014 Aylardan Kasım

Rasim arkadaşımızın sözünün eri olduğunun kanıtı
Adam dediğini yapmış %p :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Elaynı hep çok sevmişimdir, zaten herkes de sever piyasada olmasını devam etmesini ister :)

İlk hover, ilk basit uçuşlar, heyecanı yenmeler, temel atmalar Align modelleri ile, gp750 780 gibi Align gyroları ile olmuştur.

Sonrasında farklı modeller farklı ekipmanlar denemeyi tercih ettim, bundan da hiçbir zaman şikayetim olmadı (parça temini, bulunabilirlik vs)...

Nostalji için teşekkürler Şafak ;)

Bir zamanlar Rasim diye bir forum arkadaşımız vardı. Etkinlik durumunu asla %100 'ün altında görmediğimiz.
Azcık nostalji olsun dedim :p ;D

Rasim artık aramıza dööööön :'( :lollol: :lol: :eek:f:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Bir zamanlar Rasim diye bir forum arkadaşımız vardı. Etkinlik durumunu asla %100 'ün altında görmediğimiz.
Azcık nostalji olsun dedim :p ;D

Rasim artık aramıza dööööön :'( :lollol: :lol: :eek:f:

Uuuuufff... Etkinlik yerlerde :lol: İlla Rasim bey diye konu mu açalım??

Eee atalarımız ne demis: "Ne oldum demeyeceksin, ne olacağım diyeceksin" :lol: :lollol:

Modelleride elden çıkaracakmış diye söylentiler var... Bakalım Rasim bu konuda neler söyleyecek ?

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etkinlik %50'nin altına düşünce hesap sıfırlanıyordu, tekrar tanışma konusu falan açılıyordu değil mi Mehmet abi. :laugh: :lollol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Etkinlik %50'nin altına düşünce hesap sıfırlanıyordu, tekrar tanışma konusu falan açılıyordu değil mi Mehmet abi. :laugh: :lollol: :lol:
Aynen Türker'im :lol: Bu gidişle onu da gormemiz yakındır :lollol:

Hey gidi günler, gençlik zamanları iyiymişim ;D Nostalji için teşekkürler Şafak :)

Birkaç gün flood yapayım da etkinlik barını 100'e dayayayım, yoksa kovulmam an meselesi... Buluşmalarda da yokum zaten :'(

Modeller duruyor evde güzel güzel, hiç bozmuyorum rahatlarını. Logo ile haftasonuna kadar ayrılık gerçekleşiyor, max üzerine yoğunlaşmaya devam yaz döneminde... Bakalım ne kadar ilgilenebileceğim :D

Çok teşekkür ederim güzel mesajlar için abilerim arkadaşlarım, yine eskisi gibi aktif olacağım, bu dönem böyle geçiyor sadece :)

Bu nostalji konusu için eskileri karıştırdıkça bakalım daha neler çıkacak ;D

Tarih : 15.12.2013

Mehmet abi o uçurduğun şey nedir bize açıklar mısın ? :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
...Mehmet abi o uçurduğun şey nedir bize açıklar mısın ? :laugh:

Mehmet abi ne yaptın sen :eek: Hiçbir kötü alışkanlığı yok diye bilirdim seni. :eek:f:

Yanına da almışsın halı sahadan bir personel ohhh ne güzel valla. :lollol: :lol: :lol: