Nostalji olsun azcık :)

Ömer abim yine aynı yakışıklı %p Yine arkada genç bi abimiz daha var :)

Nostalji olsun azcık

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
...Bu resimdeki uçağa ne olmuş böyle ? Kayıpmış ta sonradan bulunmuş havası var sanki ? :-\

Bu Ömer abinin meşhur Naft-Air filosundan karbon döngüsüne giden bir modeldi Şafak. :laugh: Eveliyatını Ömer abi bahseder sanırım.

Naft : Naftalin ;D

Arkadada ben ve Yücel'le riv rivvv yapıyoruz fotoğrafta. :D Yücel kardeşimizde o zamanlar aktif nitro helicilerden. ;)

Şafak, nereden buldun o resmi? O resim o uçağın son anlarıydı. Şöyle ki;

Yapım yılı 1974, tel kontrol. Ama ancak iki başarısız uçuş denemesi yapabildi. Ve ondan sonra o resmin çekildiği güne kadar, "bir gün tamir edeceğim" diye 40 sene kadar her yere taşıdım. Ben tamir etmeye niyetlendiğimde ise artık antik çağdan kalma bir buluntu haline gelmişti. Yani her yeri çürümüş, tutacak yeri kalmamıştı. Biz de görevimizi yerine getirip, gök tanrıya kurban olarak ateşe verdik. Bulutların üzerine doğru inişi olmayan bir kalkış yaptı. :(

Nostalji olsun azcık

Ben bulurum abi. :)
Nasıl kıydınız o modele. Hiç yakılır mı, o kadar uçmuş memnun etmiş sizi :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bi ara da bakayım benim 450 kırım videolarımdan koyayım buraya :)
20 kez kırmıştım heralde. Hatta Rasim sende bile kırılmıştı 450, bilmem hatırlar mısın ? :D

• Beğen
Tepkiler: Rasim Öztürk
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bir nostaljide benden gelsin. Videodaki tarih doğru olmayabilir gözlük kamera çekimi o tarih hep 2008 derdi zaten o :)

450 copterX daha ilk zamanlarım, dükkanın içinde ancak bel hizasına kadar kaldırabiliyordum. Flybar var gyro var align gp 750, ayar desen eksik gedik öyle eğlenmeye uğraşıyorum. Güzel günlerdi iyi ki uğraşmışım bu hobiyle uğraşmayada devam ediyorum.