Ödülü 25.000 dolar olan yarışma

Murathanaksoz

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.youtube.com
İlgi Alanı
Multikopter
Amerika'da olan yada gidebilecek üyelerimiz varsa bir baksın. AMA lisanslı gerekiyor yalnız.

Bah yaa yarışma var ben yokum... sponsor yok lisans yok :'(

Dostum Serdar sabret. Elbette onlar da hatalarının farkına varacaklar. Bir gün gelecekler, biz ettik sen etme, gel bu yarışmalarda onur konuğumuz ol diyecekler. Senin Charpu'dan ne eksiğin var ;)

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Dostum Serdar sabret. Elbette onlar da hatalarının farkına varacaklar. Bir gün gelecekler, biz ettik sen etme, gel bu yarışmalarda onur konuğumuz ol diyecekler. Senin Charpu'dan ne eksiğin var ;)

pardon ama CHARPU kim :D haa hatırladım şu arkasın da sağlam sponsorların olduğu malzeme sıkıntısı çekmeyen bedavacı pilot :D ondaki imkanlar bende olsa quadı iğne deliğinden geçirmeye çalışrım, ama sadece çalışırım diyorum bak, geçiririm demedim yanlış anlaşılmasın :lol: Keşke benim de sponsorum olsaaaaaa çok güzel olrduuu.

Abi şöyle düşünmek lazım evet imkanlarımız onlara göre çok kısıtlı tabi maddi manevi, ama imkansızlıklar içinden çıkıp bir şeyler yapmak da güzel hissettirir yav öyle deme :laugh: Yeteri kadar kovalanınca sponsor da bulunur :) Benim farklı sektörlerde bir çok arkadaşım var sponsoru olan :) Şartları zorlayıp, bazı mecraların gözünde belirli bir noktaya gelinirse sponsor bulunur ondan sonra "bedavacı" değil de kolaylıklar sağlanmış biri haline gelinir. Türkiye'de sponsoru olan kaykaycılar var mesela bunun gibi :) Tam Türk mantığı "keşke benim de olsa,havadan gelse,otururken birileri bişiler verse" :halay:

murathanaksoz' Alıntı:
Abi şöyle düşünmek lazım evet imkanlarımız onlara göre çok kısıtlı tabi maddi manevi, ama imkansızlıklar içinden çıkıp bir şeyler yapmak da güzel hissettirir yav öyle deme :laugh: Yeteri kadar kovalanınca sponsor da bulunur :) Benim farklı sektörlerde bir çok arkadaşım var sponsoru olan :) Şartları zorlayıp, bazı mecraların gözünde belirli bir noktaya gelinirse sponsor bulunur ondan sonra "bedavacı" değil de kolaylıklar sağlanmış biri haline gelinir. Türkiye'de sponsoru olan kaykaycılar var mesela bunun gibi :) Tam Türk mantığı "keşke benim de olsa,havadan gelse,otururken birileri bişiler verse" :halay:

yok bee yaa benim daha pişmem lazım, daha olmadım ben kollarım bacaklarım çıktı ama pilotaj olmadı :D Bi de Türkiye de olsa giderim ama yurt dışı bana ağır gelir... Önce Mahalleler arası yarışlarda Başarılarımı tamamlıycam :D Hedeflerim yüksek :lol:

;D ;D valla seneye Almanya yarışlarına gitmeyi planlıyorum :thumbup: belli olmaz bu işler :) gel abi gidelim yakın Almanya