Owl-Indoor Frame ..

İlgi Alanı
Hepsi
Dün yeni aldıgım frame elıme ulaşti ve hemen parcaları ona kurdum.Cok hoşuma gitti ev icinde bir odada rahatca kullanabilirim diye düşünüyorum.Yeni başlayan arkadaşlarda bu tür frameleri düşünebilirler gayet güvenlı gibi duruyor :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Dün yeni aldıgım frame elıme ulaşti ve hemen parcaları ona kurdum.Cok hoşuma gitti ev icinde bir odada rahatca kullanabilirim diye düşünüyorum.Yeni başlayan arkadaşlarda bu tür frameleri düşünebilirler gayet güvenlı gibi duruyor :)
Gerçekten çok şekerlermiş Gürhan :D

Aldığın yerin linkini de paylaşır mısın sana zahmet

• Beğen
Tepkiler: Gürhan Avcı
Mehmet abı sorun şirketin güvenlik duvarı galiba resimler gözükmüyor hala iş yerinde :)

benım aldıgım yer ise burası

gönül isterdiki bu frameyi almak ama güvenemedim cok pahalı

ogleden sonra ufak bır ev icinde cekilmiş uçuş videosu ekliyicem kısmetse....

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
gönül isterdiki bu frameyi almak ama güvenemedim cok pahalı
Bence bu sınıf için kesinlikle aradaki farka değmez. Gerçi kalınlık aynı olsa da karbon frameler arasında bariz kalite farkı olabiliyor ama inan sert düşünce öyle ya da böyle hepsi bir şekil kırılıyor :laugh:

Uçuş videosunu da merakla bekliyoruz :bravo:

• Beğen
Ev için biraz büyük bir quad gibi. Tabii salonda uçurmak eğlenceli oluyor. Aslında avize, masa, duvar saatlerini çarpmadan aşmak ta bir çeşit akrobasi :)

• Beğen
Ev içerisinde uçuş için daha çok 80-90 sınıfı micro bir şeyler bakın derim. Ben evde eachine qx80 ile uçuyorum, (balkon kapısını açık bırakıyorum) arada sırada evden dışarı dışarıdan eve fpv yapıyorum çok zevkli oluyor.

elimde 3 tane sp3 fc var 2 tanede omnibus f4 hepsı 30,5 *30,5 ebatlarında 78 mm bu framenin bir kucugunu alsaydım tekrar fc ve esc almam gerekıcektı.Tekrar masraf cıkmasın dıye 130mm e devam dedım mecburıyetten:)