ParkZone Ultra Micro T-28 Trojan BNF Yeni modelim

trojan t-28 BNF yeni modelim

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Akan Bey , hayırlı olsun , mikrolardan heliydi , uçaktı derken , ufak ufak amatör hobiden ustalığa doğru ilerliyorsunuz... :bravo:
Şu mikro uçakların bir de dsmm takınıtları olmasa ne güzel olurdu....
teşekkürler.ufak ufak ilerliyorum ama sahalarda uçamadım daha yakında saha olmadığı için biraz zor ilerliyorum uçağı aldım daha uçurmak kısmet olmadı.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Oncelikle hayirli olsun Ayhan :thumbup: Bu senin ilk ucak tecruben olacak degil mi ?

İlk derken sim programı phoenix te ucurmadığım bir ucak kalmadı. Bununda similasyonunu kullandım. Kendime çok güveniyorum uçak heliden daha kolay. Ben ikisini de bir arada ilerletiyorum. Daha önce yine burda konu açmıştım, parkzone yani yine bununla aynı marka çift motorlu mosqua 4 diye bir micro model daha almıştım kutusunda duruyor. Sahaya inmedim ddaha.

Bunları alma nedenim bütün ayarları kendinden yapılmış olması, yani ben hiçbir ayarı ile uğraşmayacağım, ilerleyen zamanlarda daha büyük bir uçak almam durumunda bu uçaklardan kopya çekmeyi düşünüyorum. Çünkü benim buluşmalara gelmem çok zor gözüküyor, herşeyi buralardan okuyarak ve kendim deneme yanılma yöntemiylr öğreniyorum. Böyle olunca en basit yerlerde bile takılabiliyorum. :)

Dediğim gibi hoby parkurum oldukça genişledi.
Kumandalarımı biliyorsun Mehmet abi Futaba 7c . Spektrum DX8 ve walkera 7E de var.
Uçaklarım, F35 jet, bunu arkadaşımdan aldıktan sonra, kumandayı getirtiğim ABd deki arkadaşımdan aynı zamanda bunun için fan motoru getirtmiştim onu taktım ciddi bir artış oldu bu motorla. Diğer uçaklarım parkzoe DSM protokollü olan micro modelleri, Mosqua 4 ve t28 trojen

Helikopterim de Trex 450 pro. ve mikro olarak walkera nın süper CP si

Şimdiden bunları koyacak yer bulamıyorum. :)

Ilk derken gercek model ucurmak anlaminda demiştim ;)

Tekrar hayirli olsun, filo ucmaya hazir diyorsun yani %p Insallah tez zamanda modeller hava ile tanisirlar :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ilk derken gercek model ucurmak anlaminda demiştim ;)

Tekrar hayirli olsun, filo ucmaya hazir diyorsun yani %p Insallah tez zamanda modeller hava ile tanisirlar :thumbup:

Hava ile tanıştılar abi :)
Düzenli olarak kutudan çıkartıp havalandırıyorum ama elimden bırakmadım daha :) Kısmet ne zaman olur bilmiyorum ama cidden filo hazır. Bu gidişle her şey benden kumanda model olmak üzere bir arkadaş edinmem gerekiyor galiba. Tek plot zor, Oğlum bi büyüse verecem kontrolü ona ben sadece arada yardım edicem ama daha çok var , 2 yaşını yeni bitirdi.