Phantomu Yesile Boyamak

Ynt: Ynt: Phantomu Pembeye Boyamak

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Boru boyama işi için biraz pahalı olduğu için vazgeçildi diye hatırlıyorum Ogulcan :)
Yurt disi siparisi olsa gumrukte problem olur mu acaba sonuc olarak sivi madde

Ynt: Ynt: Phantomu Pembeye Boyamak

ogulcan acar' Alıntı:
Yurt disi siparisi olsa gumrukte problem olur mu acaba sonuc olarak sivi madde
Küçük boy sıvılarda (yağ, yapıştırıcı) problem olmuyor ama bunun boyutu ve miktarı sanki biraz fazla, bilemedim doğrusu :rolleyes:

Ynt: Ynt: Ynt: Phantomu Pembeye Boyamak

Küçük boy sıvılarda (yağ, yapıştırıcı) problem olmuyor ama bunun boyutu ve miktarı sanki biraz fazla, bilemedim doğrusu :rolleyes:
Turker abinin dedigi gibi disarda 5$ bizde 60tl bi 5$ riske edip denemekte fayda var :) bide bilemedim acaba 400ml sprey komple phantoma.yetermi acaba

ogulcan acar' Alıntı:
Turker abinin dedigi gibi disarda 5$ bizde 60tl bi 5$ riske edip denemekte fayda var :) bide bilemedim acaba 400ml sprey komple phantoma.yetermi acaba
O zaman kargo da çok tutmuyorsa 2 adet sipariş edip, şansını denemek çok mantıklı ;)

O zaman kargo da çok tutmuyorsa 2 adet sipariş edip, şansını denemek çok mantıklı ;)

evet abi ben kendimi kobay ilan ediyim bi deniyim eger gelirse bundan sonra renk renk helilerimiz olur herkez bunu kullanır :)

Phantomu Pembeye Boyamak

Yanıcı ve parlayıcı madde mevzuatından ötürü sadece bizde değil , taşıyıcı kargo tarafından da reddedilme riski yüksek bana göre.Akçalı spey 15 tl , her renk var , sadece ilk önce iyi bir astar atılırsa , sorunsuz tutunur.Ama soyma işi olmaz tabi.Tercih senin Oğulcan , sonucu merakla bekliyorum......... :)

Phantomu Pembeye Boyamak

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Yanıcı ve parlayıcı madde mevzuatından ötürü sadece bizde değil , taşıyıcı kargo tarafından da reddedilme riski yüksek bana göre.Akçalı spey 15 tl , her renk var , sadece ilk önce iyi bir astar atılırsa , sorunsuz tutunur.Ama soyma işi olmaz tabi.Tercih senin Oğulcan , sonucu merakla bekliyorum......... :)

abi burda beni cezbeden değişebilir olması ve uygulanan zemine söküldüğünde zarar vermemiş olması şansımı denicem eğer dışardan gelirse ne güzel ama gelmezsede burdan bi tüp alıp uygulicam bakalım sonuç nasıl olucak

Phantomu Pembeye Boyamak

Arkadaslar pembe plasti dip bulamadim ama fosforlu yesil fosforlu sari ve fosforlu turuncu buldum aldim 3 rengide oneri bekliyorum sizce hangisine boyayayim

Ynt: Phantomu Pembeye Boyamak

ogulcan acar' Alıntı:
Arkadaslar pembe plasti dip bulamadim ama fosforlu yesil fosforlu sari ve fosforlu turuncu buldum aldim 3 rengide oneri bekliyorum sizce hangisine boyayayim
Ogulcan abi kız arkaşının en hangi rengi sevdigini ogrenip bu 3 renk ararsindan ona boya bence mesela bir tisortun boyle 3 rengini al abi sonra hediye ederkende hangisini begenicegine emin olamadim o yuzden 3 renginide aldim dersin. Sonrada en guzeli hangisi diye sorarsin abi. [emoji5]

Phantomu Pembeye Boyamak

Berke Kılıç' Alıntı:
Ogulcan abi kız arkaşının en hangi rengi sevdigini ogrenip bu 3 renk ararsindan ona boya bence mesela bir tisortun boyle 3 rengini al abi sonra hediye ederkende hangisini begenicegine emin olamadim o yuzden 3 renginide aldim dersin. Sonrada en guzeli hangisi diye sorarsin abi. [emoji5]

Yok berke bu sefer kendim icin yapiyorum :) phantom vision boyicam :)

Ynt: Phantomu Pembeye Boyamak

ogulcan acar' Alıntı:
Yok berke bu sefer kendim icin yapiyorum :) phantom vision boyicam :)
Abi ben yesil derim hem guzel durur hemde havada kolay gorulur.

Phantomu Pembeye Boyamak

Boyamaya basladm parca parca paylasicam resimleri :)

Phantomu Pembeye Boyamak

Yesil :) benim icinden gecende oydu :)

Phantomu Pembeye Boyamak

Renk fosforlu olunca 3 u de güzel gözüküyor. Fosforlu yeşil de güzel renk :)