Phoenix Tiger 60'ı Nasıl Bilirsiniz ?

Emre Kacan' Alıntı:
Abi sen taa avrupa yakasının sonundasın
Anadolu yakası ekibi var . O da anadolu yakasının sonunda . Ortada kimse yok :D

Peki uçağı topladın diyelim. Nasıl gideceksin taaa o yakanın sonuna??? Ortada kimse yok.

Emre Kacan' Alıntı:
Yakın olsa araçla giderim de . Yakın değil ki yerler .
Her haftasonu uçmak isterim . Her haftasonu da 30km gidiş 30km dönüş oluyor
Bizim buralarda boş araziler var , kıra kıra öğreneceğiz heralde öyle görünüyor :)

Sizin oralarda bir aceminin patlar motorlu uçak uçurabileceği yerler var demek ki. Ehh o halde sana kolay gelsin. Benden pas...
Ama kendine ya da bir başka canlıya zarar verirsen çok kötü olur sakın unutma.

Emre öncelikle selam ve yeni uçağın ve hobin hayırlı uğurlu olsun hoşgeldin.Buradaki abilerin çok güzel bilgiler vermiş sana.Bencede hiç acele etme.Bende burada ve bu gruptaki ustadların yanında öğrenip yetiştim.Eğer bu hobiyi yapıyorsan vede araç varsa uzak yakın demeyip üşenmeden gideceksin alana.Gözlemleyerek okadar çok eksiğin olduğun u göreceksinki her yeni uçuş günü sana tecrübe katacak.Anadolu yakasında oturuyorsan Orhanlı/Tuzla daki gruba gelebilirsin mesela.Gruptaki herkez sana yardımcı olur.Birde nacizane fikrim model ile ilgili alışveriş yapacağın zaman buradaki ustalara danış.Seni çok daha doğru yönlendireceklerdir.Tekrar hayırlısı olsun kırımsız günlerde kullan.

Emre, kesinlikle hevesin kırılmasın. Ama üstadlarımız doğru söylüyor. Uçağını nasıl toplayacağını kılavuzu inceleyerek, buradaki başlıkları tarayarak, icabında burada ilgili başlıkları altında cevabını talep ederek öğrenmelisin. Şeytan ayrıntıda gizlidir. Simülatör çalışmalarında da kendini yeterli buluyorsan Murat abinin tavsiye ettiği grubu ziyaret etmeni veya misafir olarak Hezarfen'e gelmeni öneririm. Önce tecrübeli pilotlarla bir tanış, en büyük desteği canlı olarak göreceksin.

Deniz'ciğim Emre İstanbul'da model uçak uçuran kimse olmadığını düşünüyor. O nedenle kendisi toplayacakmış uçağını. Seagull'ın montaj kılavuzu ile bu işi çözebileceğini düşünüyor. Belki de haklıdır.

Emre Kacan' Alıntı:
İstanbulda yok demedim abi . Bana yakın yok dedim :)
Hatta anadolu yakasında helikopter uçuran var fakat uçak uçuran az.

Bak Emre kardeşim sen olayı hala kavrayamadın. Tabii ki sana yakın olmayacak. Hiçbirimiz evden çıkıp arka düzlükte uçak uçurmuyoruz. Sana daha en başta mesaj atıp ulaşım imkanlarını sormuştum. Eğer uçuş alanlarına gidemeyeceksen boşuna masraf edip patlar motorlu uçak toplamamanı da söylemiştim. Dikkat edersen uçakla yolculuk yapacağımız zaman da epey bir yol katediyoruz, köşebaşından binemiyoruz uçağa.

Emre Kacan' Alıntı:
Yakın olsa araçla giderim de . Yakın değil ki yerler .
Her haftasonu uçmak isterim . Her haftasonu da 30km gidiş 30km dönüş oluyor
Bizim buralarda boş araziler var , kıra kıra öğreneceğiz heralde öyle görünüyor :)
Kıra kıra öğreneceksen promodeldeki diğer modelleri de rezerve ettir ,zira her kırım tamir olmaz bazen viking törenine kurban gider.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi