phoenix win 10 kumanda görmüyor

poltergeist

Yeni Uye
Web sitesi
teknikbilimler.net
merhabalar elimde dynam rc-tech kumanda var bu kumandayı phoeniz 3,0 da çalışmayı durdurdu hatası veriyor

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

sonra 5,5 e güncelledim bu sefer orada görmüyor şu hatayı veriyor, işletim sistemim win10

kumanda resmi

Tamamen silip pc yi tekrar başlattıktan sonra aşağıdaki gibi deneyin. Bende 5.5 i kuramamışım baya uğraştım en son aşağıda yazdığım şekilde oldu

Kadir Kurt' Alıntı:
[size=10pt]Phoenix v5.5.k Kurulum[/size]

Sim kumandam dynam sim kumandası(thk sim kumandası ile aynı). Pc windows 10

*Önceden kurulu phoenix sim varsa siliyoruz

*Phoenix sim kuruyoruz. (Bende 3.0 versiyonu vardı)

*Sonra hiçbir değişiklik yapmadan uygulamayı açıyoruz.(Kumanda takmaya gerek yok şimdilik)

*Küçük bir ekran çıkıyor karşımıza. Start phoenix vs yazıyor. Bu ekran açılınca otomatik olarak yeni versiyon var güncellemek ister misiniz diyor. Bunu onaylayın ve phoenix v5.5.k ya yükselsin.
Yükseltme işlemi tamamlanınca kapatın.

*Kurulu olduğu klasöre gidin. Klasörde PhoenixRC ve Simulator adlı iki tane .exe var. Bunların ismini aşağıdaki gibi değiştiriyoruz.
PhoenixRC => PhoenixRC_ Simulator => PhoenixRC

*Bunu yaptıktan sonra crack yapmak lazım. Emu diye de geçiyor.(1 tane launcher exe var birde dll var ) İndirdiğiniz phoenix kurulum klasöründe belki vardır. Yoksa internetten bulabilirsiniz. Bu launcher ve dll yi phoenix in kurulu olduğu klasöre atıyoruz.

*Sonra launcer exe ye sağ tıkayıp özellikler bölümünden uyumluluk ayarlarını win xp yapıyoruz. Yönetici olarak çalışsın kutusunu işaretliyoruz.

*Şimdi kumandayı pc ye takıyoruz. Sim in kurulu olduğu yere attığımız launcher dosyasını açıyoruz. Run phoenix e tıklıyoruz ve sim açılıyor.

Phoenix 5.5 kurulumunda sıkıntı çekiliyordu bende baya uğraşmıştım. Kendi yaptığım şekilde yazdım. Umarım faydası olur :)

Kadir sen bu mesaji ilk hangi konuda paylasmistin ??

Kadir Kurt' Alıntı:
Tamamen silip pc yi tekrar başlattıktan sonra aşağıdaki gibi deneyin. Bende 5.5 i kuramamışım baya uğraştım en son aşağıda yazdığım şekilde oldu

tamamdır teşekkürler bende bunların aynısını yapmıştım fakat telefondan bağlandığım için tarifeli bağlantıda aygıtı bilgisayar otomatik indirmemiş o yüzden çalıştırmamıştım, aygıt otomatik güncelledikten sonra çalıştı bu dediklerinizi yapınca

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kadir sen bu mesaji ilk hangi konuda paylasmistin ??
Buyrun Mehmet abi :saygilar:

ismetaslan' Alıntı:
tamamdır teşekkürler bende bunların aynısını yapmıştım fakat telefondan bağlandığım için tarifeli bağlantıda aygıtı bilgisayar otomatik indirmemiş o yüzden çalıştırmamıştım, aygıt otomatik güncelledikten sonra çalıştı bu dediklerinizi yapınca
O zaman iyi sim çalışmalar :)

Ben de Windows10 kullanıyorum.Henüz Simülatör kumandam yok yakında almayı düşünüyorum.Acaba Real Flight G4 ve Phoenix sıkıntısız çalışıyor mu Windows10'da?

Tamer Öztürk' Alıntı:
Ben de Windows10 kullanıyorum.Henüz Simülatör kumandam yok yakında almayı düşünüyorum.Acaba Real Flight G4 ve Phoenix sıkıntısız çalışıyor mu Windows10'da?
phoenix sıkıntısız çalışıyor. G4 kullanmadım

Tamer Öztürk' Alıntı:

phoenix çalışıyor ötekini denemedim daha

Real Flight G4 %90 çalışır eğer phoenix çalışıyorsa.Teşekkürler. %p

Kadir Kurt' Alıntı:
Buyrun Mehmet abi :saygilar:
Tesekkurler Kadir ;) Konunun indeks sayfalarinda oldugundan emin olmak icin sormustum, daha once eklemisiz %p