• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

ptt kargo torba kapandı ne demek

bartender198409

Çalışkan Uye
:saygilar: selamün aleyküm abilerim kardeşlerim ilk defa başıma böyle bi olay geldi ptt kargoyu sorguladıgımda torba kapandı diyor bu ne anlama geliyor teşekkürler :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İlgi Alanı
Hepsi
Torba kapandı başka bir ptt birimine yola çıktı demek oluyor.
Zaten torba kapandı değişerek ptt işyerine sevk edildi olarak güncellenir.

ptt kargo torba kapandı ne demek

Ptt tüm kargoları büyük torbalara koyuyor,ağzını cırtlayıp mühürlüyor.Yani ptt nin sisteminde torbanın kapanması açılmamak üzere bi sonraki bölüme yola çıktığını gösteriyor.Bunu yapmasının sebebi,özellikle devletle ilgili belgeler,adli deliller vs. ptt tarafından taşınıyor.

İlgi Alanı
Uçak
Lightake.com dan lipo pil almıştım arada 22 gün geçti gelmedi . Ekstradan 2-3 dolar verip takipli sipariş seçeneğin işaretlemiştim malesef yamuk yaptılar takipsiz sipariş geçmişler. Şunu merak ediyorum . Takipsiz kargolar ptt subesinde mi toplanıyor acaba ?
Yani şubeden mi almam gerekiyor ?

İlgi Alanı
Heli
Lightake.com dan lipo pil almıştım arada 22 gün geçti gelmedi . Ekstradan 2-3 dolar verip takipli sipariş seçeneğin işaretlemiştim malesef yamuk yaptılar takipsiz sipariş geçmişler. Şunu merak ediyorum . Takipsiz kargolar ptt subesinde mi toplanıyor acaba ?
Yani şubeden mi almam gerekiyor ?
Hayır eve kadar gelir farkrden bir şey yok.

Üst Alt