Quadcopter önerisi

rcpsntrk

Yeni Uye
Merhaba arkadaşlar,
Ben Hubsan x4 pro H109S e kafayı takmıştım bir ara 499$ dı. Nisanda almayı düşünüyordum fakat bir anda fiyatı 899$ a çıktı. Düğün arefesinde böyle birşey alırsam beni vururlar :)

En azından bir süre idare edicek birşey istiyorum aslında FPV çok istiyorum fakat GPS daha ağır basıyor.
Flying 3D X6 modelini almayı düşünüyorum 180$ civarı bir fiyatı var. Buna daha sonra FPV kurmak istesem kaça patlar. Cihaz işimi görür mü. Boyutu küçük olması cezbediyor beni.

Şimdiden teşekkürler.

Quadcopter önerisi

phantom'dan şaşma :D

Quadcopter önerisi

200$a phantom varsa şaşmam büyük ihtimalle :)

Quadcopter önerisi

Arkadaşlar sipariş verdim şimdi lütfen biraz daha bekle yada toplayalım falan diyen varsa ya şimdi söylesin yada :)

Kamera falan eklemedim onlarıda ekleyince pahalıyamı gelicek ne.
Biraz bekle daha iyisi çıkar falan derseniz iptal edecveğim siparişi.
Birde klesin gümrüğe takılırmı. Banggooda üstüne 69$ yazın dedim ama.

Quadcopter önerisi

Recep ŞENTÜRK' Alıntı:
Arkadaşlar sipariş verdim şimdi lütfen biraz daha bekle yada toplayalım falan diyen varsa ya şimdi söylesin yada :)

Kamera falan eklemedim onlarıda ekleyince pahalıyamı gelicek ne.
Biraz bekle daha iyisi çıkar falan derseniz iptal edecveğim siparişi.
Birde klesin gümrüğe takılırmı. Banggooda üstüne 69$ yazın dedim ama.

Kumandanız yoksa 200 dolara toplayabileceğinizi sanmıyorum. Ama bence biraz bekleyin doğru bi öneri gelecektir

Quadcopter önerisi

Merhaba, Kumanda mevcut kamera yok. GPSli daha ucuz bir model bulamadım. Bununda uçuş süresi falan baya kısa. Abisi ile arasındada 100$ fark var o kadar veremem. Eğer 200-240$a daha iyisini toplayabilirsek iptal edeceğim.

Quadcopter önerisi

FPV için şu ürünleri uydurabilir miyim bu ürüne.

Quadcopter önerisi

Arkadaşlar acil olarak bir önerisi olan varsa çok iyi olur.

Bu cihaz şuanda 256$ indirimde.
Sizce değiştirmelimiyim aradaki farka değermi?

Quadcopter önerisi

Yukardaki açıklamaları görünce korktum valla.

Ayrıca fiyatı bu zaten.

Quadcopter önerisi

Kağan Ayanoğlu' Alıntı:

Yukardaki açıklamaları görünce korktum valla.

Ayrıca fiyatı bu zaten.

Evet o incelemeyi okumuştum bende o sırada o üründen caymıştım. Ama belki cheerson daha farklı bir yazılım falan yapmış olabilirmi diye düşündüm. Neyse artık kargoya verildi zaten inşallah gümrüğe takılmaz.
Bu üründe kafama en çok takılan kısım rcgroupdaki incelemede bataryasının çok sıkıntılı olduğunu sürekli olarak belirtmeleriydi. Bir yandanda batarya bakıyorum ama malesef yuvasına uyacak çok fazla seçenek yok.
Geldiğinde göreceğim artık kendi şarj aleti yokmuş zaten olsada pili öldürenin şarj aleti olabileceğini yazmışlar forumda. Turnigy vs. de baya pahalıya geliyor başlangıç olarak şu cihazı alsam işimi görürmü ?

Quadcopter önerisi

Xk 380 ne dersin . X8 ile arasinda kaldim

GT-I9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi