Radiolink AT-9 incelemesi.

akustik

Yeni Uye
Evet arkadaşlar sonunda Pilot-TR den almış olduğum Radiolink AT-9 elime ulaştı. İlk izlenimlerim güzel.Şık bir kutu ile geliyor ve içerisinde 8 adet kalem alkalin veya şarjlı pil için pil yuvası ile geliyor.
İsterseniz menüsünde lipo seçeneği de var.Ben alır almaz hemen lipoya ayarladım ve 1000 mah kenarda duran lipoyu hemen taktım.
Kumanda 9 kanal olan 2,4 ghz alıcı ile geliyor.Üzerinde kırmızı renk güç ışığı mevcut.
Alıcıda tek anten bulunuyor .Buna rağmen aşağıdaki fotoğraflarda göreceğiniz gibi dahili telemetrisi mevcut.Kısacası pahallı kumandalarda bulunan her özellik var.Fazlası da mevcut.
Renkli LCD ekran mixlenebilir ve atanabilir bir cok switch .Titreşimli alarm ,usb den güncelleme hepsi var.Bu fiyata çok iyi gibi.

Hemen testlere başladım.Kumandanın rf çıkış gücü 100mW .bU 2,4 GHZ de gayet iyi bi değer.Güvenli çekim mesafesi ise1500m.Multikopterde 1000m gittim üstüne gerek duymedım.Gayet güçlü.

Nakit 380tl ye alınabiliyor.Bu fiyata bu ürün Şam'da kayısı :)Ve son olarakta açıklamalarında Futaba s-bus protokolünü desteklediği yazıyor.

Radiolink AT9 inceleme

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Menü incelemesi

Menü Detaylı incelemesi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bunlarda 3.bölüm.

Son zamanlarda gerek fiyat gerekse özellik olarak ön plana çıkan bir firma Radiolink. Geçenlerde Futaba 10C klone olan AT-10 paylaşmıştık forumda :)

Telemetri özelliği, renkli ekran, ayarlanabilir switch, standard menu ve en önemlisi Pilot TR güvencesi ile bundan sonra düşünebilecek bir kumanda olmuş diyebilirim.

Kullanım sonrası ilerleyen zamanlarda da fikrinizi bizlerle paylaşırsanız ayrıca seviniriz Halan Bey :thumbup: Tekrar ellerinize sağlık :bravo:

Bu inceleme videosu da benden olsun :)

Hakan Bey paylaşım için teşekkürler. :bravo:

Bu sıralar böyle paylaşımlar sayesinde şahsen benim kumanda kültürüm epey bir arttı. :yuppi: Taranis, şimdi Radiolink :halay:

Üstelik fiyatlarına göre kabiliyetleri gerçekten şaşırtıcı. :eek:

Çeşitliliği ve rekabeti seviyoruz, Çin'li arkadaşlarımız modelcilerin çok hayır dualarını alıyor bence. :laugh: :RCKolik:

Bana da çok çekici göründü. Hele ki bu fiyat segmentinde tartışılmaz ilk seçim olarak düşünüyorum. Güle güle kullanın.

Hayırlı olsun , bu fiyata maksimum kalite.Dilerim gün geçtikçe çalışması hakkında daha çok bilgimiz olur , almak isteyenlere de klavuz niteliğinde bir konu olur... :saygilar:

:agreed: :agreed: :agreed: Güzel seçim :agreed: :agreed: :agreed:

Güzele benziyor hayırlı olsun

hayırlı olsun, grafikler çok iyi . ekran da bence yeterince büyük. güle güle kullan.

Güzel kumandaya benziyor. Millet bu fiyatlara Turnigy satıyor. Bu model bence daha iyi bir alternatif. Satan firmada şu an için sadece 9 kanal alıcı var. Alıcı olarak alternatifleri artarsa çok daha iyi olur bence. Mikro modeller için 9 kanal alıcı fazla ve ağır kalacaktır.

Kocaman ekranı çok güzel bir hava katmış , bir de enerjisi tasarrufu var ise tadından yenmez , hele hele mikro modeller için mikro alıcısı da olursaa , öfff , kaymaklı kadayıf... :laugh:

bende bu kumandayı almayı düşündüm pilot trden bi gün sonra bi girdim siteye satılmış neyseki yabancıya gitmemiş hayırlı olsun... :D

Radio Link AT9 2.4GHz 9CH Remote Control System kumandalar haftaya pilot-tr ye geliyormuş arayaıp sordum :) Ayırır mısınız dediğimde 100 tane gelicek dediler haberiniz olsun arkadaşlar :)