Radiolink AT9S (İnceleme - Firmware yükleme - Menü inceleme) [1/3]

Mobil uygulama açıldığı anda bedava deneme seçeneği çıkıyor karşınıza prada her gün farklı ürünler yayınlanıyor. İki taneye başvuru yapılıyor ben defalarca yaptım hiç çıkmadı valla bende heves ettim deneyeceğim :)

Aliexpress mobil uygulama ana ekraninda "bedava ve deneme" bölümüne girin.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

buradan istediğiniz ürünü seçin

ürün normal sayfası açılmayacak, bedava başvuru sayfası açılacak.

buradan başvuru yapıyosunuz. Emin misin diye soracak, adres teyidi ve katılma şartlsrını kabul etmenizi isteyecek.

Benim bugünkü hakkım dolduğu için devamını yarın resim atarım.

Ürün size gelince çok detaylı ve resimli vidyolu tanıtım yazmanızı isteyecekler...

Binlerce kişi arasından şansa çıkabiliyor benim gibi...

• Beğen
Tepkiler: Anıl Tosunlar
Mobil uygulama açıldığı anda bedava deneme seçeneği çıkıyor karşınıza prada her gün farklı ürünler yayınlanıyor. İki taneye başvuru yapılıyor ben defalarca yaptım hiç çıkmadı valla bende heves ettim deneyeceğim :)
benim de hiç ümidim yoktu ama minicik bir dronum oldu 0.04TL ödedim ;D

Bu arada, sizin At9S inceleme konunuz, aliexpress/banggood konusuna dondu, biraz da benim yuzumden.. Kusra bakmayin...

Bu arada, sizin At9S inceleme konunuz, aliexpress/banggood konusuna dondu, biraz da benim yuzumden.. Kusra bakmayin...
Yok sizinle ne alakası var, zaten benim konu açmamdaki amaç bilgi paylaşımı ne paylaşıldığı önemli değil faydalı olsun yeter. Bu hafta sonunun konusu bende de kargo takibi olacaktı zaten ön hazırlık gibi oldu:)

Izzet bey, AT9S icin resimdeki 7.4V pil uygun olur mu?

Bir arkadas araciligiyla uygun fiyata alma sansim var :) Isime yararsa kacirmayayim dedim :)

Mehmet abi uyarı için teşekkürler. LSD pil en mantıklısı anladığım kadarıyla, ben de buna yöneleceğim. Kumandamı riske atmaya hiç niyetim yok :) İyi ki bir bilene danışacak fırsatım var:thumbup:

Ben gelene kadar cevap gelmiş zaten :) Tek ekleyebileceğim şey kumanda 7.4 - 18V aralığında çalışıyor. Yani pil seçenekleri geniş ama Mehmet abinin dediği gibi c değeri çok gereksiz olur zarar verebilir birde lipo almadan arka kasaya sığıp sığmadığını kontrol etmekte fayda var. Yalnız benim tavsiyem düz kalem pil çok uzun gidiyor lipo gibi riski yok kafanız rahat oluyor :)

Sevgili dostlar bende at9s pro aldım. Biraz kurcaladım ayarları değişti.Şimdi fabrika ayarlarına döndürmek istiyorum ama bunu nasıl yapacağız?

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Sevgili dostlar bende at9s pro aldım. Biraz kurcaladım ayarları değişti.Şimdi fabrika ayarlarına döndürmek istiyorum ama bunu nasıl yapacağız?
Kullanım kılavuzundan bakarak tüm ayarları düzeltebileceğiniz gibi; adresinden "defaultfirmware" indirip, kumandanıza kopyalarsanız fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari