Rc Drift Araçları (Carisma , Himoto , Hsp , Turningy) Inceleme ve Kıyaslaması

Rc Drift Arabası yardım

anil altinkaya' Alıntı:
Mehmet abi , Türker abi düzenledim istediğniz şekilde . Araçlar küçük modeller olduğu için pek tercih edilmiyor ve pek güzel videolar bulamadım . Var bişeyler de çok içime sinmedi. Yine de video da bulursam eklerim . Dua edin biran önce arabamı satıp drifte başlayayım :) İyice heyecanlanmaya başladım . Çok teşekkür ederim iyi forumlar .. :saygilar:
Vay çok güzel olmuş Anıl, gerçekten eline sağlık :thumbup: Bu durumda biz de konuyu Sabitleyip, konu başlığını değiştirelim.

Yeni araban ile videolarını 4 gözle bekliyoruz ;) %p

Sıcak davranışlarınızdan dolayı teşkkür edrim . İnşallah biran önce arabamı alıp videomu çekerim . Şimdi sürekli videoyu çektiğim,buraya koyduğum günü hayal edeceğim :) Bu hobide bi araç alıp onunla ilgilenmek kadar diğer araçların araştırmalarını yapmak hoşuma gitmeye başladı sayenizde .. Eskiden araştırma yaparken çokta dikkat etmediğimi fark ettim . :saygilar:

anil altinkaya' Alıntı:
.......... Bu hobide bi araç alıp onunla ilgilenmek kadar diğer araçların araştırmalarını yapmak hoşuma gitmeye başladı sayenizde .. Eskiden araştırma yaparken çokta dikkat etmediğimi fark ettim . :saygilar:
Bunu başarabildikse ne mutlu bize :thumbup: İnanın Anıl Bey, bir noktadan sonra araştırıp, paylaşma istediği de bir alışkanlık haline geliyor ;) Tekrar elinize sağlık :bravo:

Arabamı sattım çok yakında yeni arabamı alacağım. Sonuçları buraya yazacağım . :)

anil altinkaya' Alıntı:
Arabamı sattım çok yakında yeni arabamı alacağım. Sonuçları buraya yazacağım . :)
Hadi gözün aydın Anıl :thumbup: Yeni arabanda şimdiden hayırlı olsun ;)

herkese selam arkadaşlar
tekrardan buradayım
hemen bu konu hakkında katkıda bulunayım
eren hobiden carisma m14 Subaru aldım.şimdilik söyleyebileceğim malzeme kalitesi kumanda hariç güzel.
çok fazla kullanma fırsatım olmadı henüz.
bende 1/10 ölçek beğenmediğim için bu modeli seçmiştim
carismanın yedek parçalarında sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

barış altun' Alıntı:
herkese selam arkadaşlar
tekrardan buradayım
eren hobiden carisma m14 Subaru aldım.şimdilik söyleyebileceğim malzeme kalitesi kumanda hariç güzel.
Merhaba Barış Bey, epeydir sizden haber alamıyorduk. Model hayırlı uğurlu olsun, keyifli sürüşler. :)

tşkler.
ablamla birlikde çalışıyorduk o doğumdan sonra ara verince işlere yetişemez oldum.
hala gelmiyor )) tempoya alıştım artık fırsat buldukça buradayım inşallah...

barış altun' Alıntı:
tşkler.
ablamla birlikde çalışıyorduk o doğumdan sonra ara verince işlere yetişemez oldum.
İşler yolunda, sağlığınız yerinde olduktan sonra hobimiz modelcilik sonuçta, her zaman aynı yoğunlukta ilgilenemiyoruz hiçbirimiz. :)

Allah analı babalı büyütsün miniği inşallah . :saygilar:

barış altun' Alıntı:
herkese selam arkadaşlar
tekrardan buradayım

Merhaba Barış Bey hayırlı olsun . Ben aracı kullanmadan yorum yaptım . Sizin yorumlarınızı videolarınızı bekliyoruz bir kullanıcı olarak :)

Ynt: Rc Drift Araçları (Carisma , Himoto , Hsp , Turningy) Inceleme ve Kıyaslaması

carismanin yedek parcalarinda sikinti cikabikiyor , HSP nin yedek parcasi baya bol , Erenhobi yedwk konusunda oldukca iyi , haa kalite dersek carisma hsp maveric hepsi ayni

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

barış altun' Alıntı:
tşkler.
Merhaba Barış Bey, valla özledik sizi :) Neyse sağlık sıhhat yerinde imiş, çok şükür önemli olandı bu zaten ;) Diğerleri zaman içinde yoluna girer %p Ama bu sefer bu kadar arayı açmayalım :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hadi gözün aydın Anıl :thumbup: Yeni arabanda şimdiden hayırlı olsun ;)
Mehmet abi saol yeni araba yeni bi heyecan :) :halay:

anil altinkaya' Alıntı:
Merhaba Barış Bey hayırlı olsun . Ben aracı kullanmadan yorum yaptım . Sizin yorumlarınızı videolarınızı bekliyoruz bir kullanıcı olarak :)

Allah razı olsun Türker bey