RC HELI HOOLIGANS PODCAST... Alex Rose, Chris Reibert, Georges van Gansen

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Merhabalar arkadaşlar,

RC heliler üzerine bilgilendirici, keyifli muhabbetler dinlemek isteyenler aşağıdaki linke tıklayarak episodelardan dilediğine kulak misafiri olabilir. Atölyede çalışırken falan açın bi taraftan radyo kıvamında dinleyin derim :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Malesef ingilizcemiz kıt abi [emoji20] Eminim çok keyifli olurdu çalışırken dinlemesi.

Aslında, Sen, Emre abi, Mehmet abi Teknoseyir deki gibi) haftalık gündem değerlendirmesi)

Heli dünyasından bu hafta gibi, podcast hazırlasanız ne süper olur, hatta arada YouTube dan canlı yayın soru cevap muhabbet süper olur [emoji106]

Ya aslinda bi proje vardi ama firsat olmadi bi turlu. Bi de heli dunyasinda pek bi degisim olmuyor son bir iki yildir be yazik ki. Keske soyle bi hareketlense de, hangi birine yetisecegimizi sasirsak... :)

Bende de hayat değişti, yoğunlaştı... Evlilik yolundayım, dört aydan az bi zaman var, yapılacak çok iş var. Aileden ayrı şehirde yaşayınca her işe de ben koşturuyorum, kolay olmuyor.

Olanları paylaşıyoruz bi şekilde, inşallah ilerde öyle ürün tanıtım, gelişmeleri sohbet kıvamında anlatım gibi videolarımız olur. Bi yere gittiğimiz yok :)

Hepimiz ayni şehirde yaşıyor olsak, illa ki bolca muhabbetli bir seri cekim yapabilirdik. Ama hayat sartlari, yaz dönemi derken buna zaman ayırmak su aşamada biraz zor gozukuyor.

Ama ilerleyen zamanlarda belki sahada kısa teknik sohbet şeklinde bir seri oluşturabiliriz. Öncelikle içeriği bir düşünelim, bakalım neler çıkacak :RCKolik:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hepimiz ayni şehirde yaşıyor olsak, illa ki bolca muhabbetli bir seri cekim yapabilirdik. Ama hayat sartlari, yaz dönemi derken buna zaman ayırmak su aşamada biraz zor gozukuyor.

Ama ilerleyen zamanlarda belki sahada kısa teknik sohbet şeklinde bir seri oluşturabiliriz. Öncelikle içeriği bir düşünelim, bakalım neler çıkacak :RCKolik:

Sent from my iPhone using Tapatalk
Çok güzel olur bence [emoji7]

Şöyle tatlı tatlı muhabbet [emoji106]