RC model ucak planları

justd01t

müzmin RC hayranı
İlgi Alanı
Uçak
İnternette gezinirken bulduğum yaklaşık 1250 adet planı derleyip toplayıp zipleyerek upload ettim. planlar autocad programında hazırlanmış yada pdf ve resim formatında umarım işinize yarar.

Güncel (Tek Tek kategorize edilmiş şekilde.)

(Altaki link ler toplu rar dosyası şeklindedir.)

Alternatif LINK

Çok sayıda klasör de ben ekliyorum:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok sayıda klasör de ben ekliyorum:

EDİT: 35-36 Adet klasör demiştim de daha fazlaymış ::evil:

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Serkan Ergin
Çok güzel bir paylaşım teşeşkürle yusuf bey.Bende bu aralar bir depron model yapmayı düşünüyordum:)

RC model ucak planları

hemen inceliyorum neler varmış, elinize sağlık

RC model ucak planları

Rica ederim abi inşaallah daha çok bulup düzenleyip paylaşmaya devam :) araştırmacı ve arşivci tarafım çok pis çalışıyor :) :) bir sonraki orhanlı buluşmasında inşaallah sizden tavsiye alıp ona göre bir uçak yapmaya başlayacağım şimdilik fizibilite çalışmaları devam ediyor :)

RC model ucak planları

rica ederim celaleddin abi devamı gelecek inşallah.

RC model ucak planları

tşk ederiz güzel paylaşım olmuş

RC model ucak planları

Hemen indirmeye başladım...Paylaşım için teşekkürler

RC model ucak planları

ferhat abi şuan toparladığım bi 6100 küsür tane daha var ama derleme daha bitmedi derleme bitsin mehmet abiye vericem o isteyenlere dvd şeklinde göndersin :D çünkü şuan %66 da ve 5.5 gb :D

RC model ucak planları

valla şuan nasıl sevindim anlatamam 5 gündür plan arıyorum kendime, balsa ve depron karışımı nitro cox motorla uçabilecek bir uçak yapacaktım sizin listeden kesin bulurum :D

RC model ucak planları

bu güne kadar ki planları buldugum tum siteleri derledim. ve bence en buyuk arşiv outerzone.co.uk da linkler word dosyası içinde.
Not: (outerzon.co.uk) unutmadan planları indirmeden önce aracın türünü kontrol edin çünkü bu sitede rc nin yanı sıra FF(free fligt) de var lastik motorlu yada motorsuz planör... ve benim tavsiyem dxf olanları tercih edin. laser kesim için ;)

Ekli dosyalar

• link.docx
    41.1 KB · Görülme: 264
  • Beğen
Tepkiler: Muhammet Özbey
RC model ucak planları

yusuf bakar' Alıntı:
bu güne kadar ki planları buldugum tum siteleri derledim. ve bence en buyuk arşiv outerzone.co.uk da linkler word dosyası içinde.
Word dökümanındaki Logo kullanımı için teşekkürler Yusuf :RCKolik:

RC model ucak planları

abi o döküman Burası ve diğer forum için derlendi ;) rica ederim. dokumana korumada koydum değiştirmesinler diye :D

RC model ucak planları

Planlar çok hoş hangisini bastırıp başlasam bilemedim :)

Trainer olarak arasından önerebileceğiniz varsa memnun olurum.

Aeronca Trainer için ideal midir acaba?

Yoksa daha basitleri var mıdır?