Rc Soaraction // Balsa Trainer

Omer Erkan' Alıntı:
Balsanın eni standarttır. Sen balsanın eni kadar parçalar kesip, gövdeye yan yana yapıştıracaksın. Tabii gövde yanları ara bölmeler ile birleştirilmiş olacak.
Anladım Ömer abi, bilgi için teşekkürler :saygilar:

Re-maiden bugün gerçekleşti. 2200 mah lipo ile uçuş gerçekleştirdim. Eskisi gibi uçtu :halay:
Not: video var en kısa zamanda eklenecek

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp

Kadir Kurt' Alıntı:
Re-maiden bugün gerçekleşti. 2200 mah lipo ile uçuş gerçekleştirdim. Eskisi gibi uçtu :halay:
Not: video var en kısa zamanda eklenecek
Demek tahminler tuttu ve tamir sonrası model canavar gibi :thumbup: :bravo: Videosunu da merakla bekliyoruz Kadir ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Demek tahminler tuttu ve tamir sonrası model canavar gibi :thumbup: :bravo: Videosunu da merakla bekliyoruz Kadir ;)
Hemen videoyu ekleyeyim buraya da :)

Soaraction Re-Maiden
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kalabalık buluşma yaptığımız gün iniş sırasında manda dışkısına çarpmıştım. İniş takımı sağlam yamuldu ve gövde ile bağlantı yeri kırılmıştı. ;D
Kırılan yeri temizleyip beyaz tutkal ile yapıştırdım. Elimde işkence olmadığı için elde ne varsa ağırlık olarak koydum. :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tamirden sonraki uçuş.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Garipçe de çokça beslerler.Mübarek hayvan çamura bayıldığı için tezeği de kerpiç gibi olmuş zahar.:lol::lol:
Geçmiş olsun Kadir , sen o modeli yine ayaklandırırsın ama bence tezeğinden çok kendilerine dikkat et , zira bilmeyenler için söyleyeyim , mandalar inek gibi evcil bir hayvan gibi görünseler de , içlerinde hep yabani bir huy barındırırlar ve ikili karşılaşmalarda o kadar masum olmayabilirler , yani sen aslında onun tezeğine çarpıp uçağını kırarken aslında onun bölgesini işgal etmiş ve her an defedilmesi gereken bir yabancı muamelesi görebilirsin.Amman dikkat diyorum :lollol:

Garipçe de çokça beslerler.Mübarek hayvan çamura bayıldığı için tezeği de kerpiç gibi olmuş zahar.:lol::lol:
Geçmiş olsun Kadir , sen o modeli yine ayaklandırırsın ama bence tezeğinden çok kendilerine dikkat et , zira bilmeyenler için söyleyeyim , mandalar inek gibi evcil bir hayvan gibi görünseler de , içlerinde hep yabani bir huy barındırırlar ve ikili karşılaşmalarda o kadar masum olmayabilirler , yani sen aslında onun tezeğine çarpıp uçağını kırarken aslında onun bölgesini işgal etmiş ve her an defedilmesi gereken bir yabancı muamelesi görebilirsin.Amman dikkat diyorum :lollol:
Aynen Hakan abi, ikili karsilasmadan uzak durmak gerek ne olur ne olmaz. Onlar olduğu zaman kenara çekiliyoruz bizde ;D

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Bugün ihtiyarı gökyüzüyle buluşturdum. ?

Bugün ihtiyarı gökyüzüyle buluşturdum. ?

Pekte ihtiyar gibi durmuyor. Maşallah tersten bile gidiyor? Video da olsa çok güzel olur du?