RC Tekne Yapımı Konusunda Araştırmacı

FİLİZ TURGUT

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hiçbiri
Merhabalar. RC tekne konusunda araştırma yapıyorum. Ayrıca 13 yaşında oğlum var birlikte ufak projeler ile hem onu internette gereksiz zaman kaybından kurtarmak hem de bu tarz merakına hevesine güç katmak istiyorum.

Adınız / Soyadınız
FİLİZ TURGUT
Nereden Katılıyorsunuz
KUŞADASI
İlgilendiğiniz Model
Hepsi
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
YOK
Merhabalar. RC tekne konusunda araştırma yapıyorum. Ayrıca 13 yaşında oğlum var birlikte ufak projeler ile hem onu internette gereksiz zaman kaybından kurtarmak hem de bu tarz merakına hevesine güç katmak istiyorum.
Hoş geldiniz. Umarım başarılı olursunuz. Çok güzel bir çaba. Tebrik ederim:saygilar:

• Beğen
Tepkiler: FİLİZ TURGUT
Filiz hanım aramıza hoşgeldiniz.Oğlunuz sizin gibi bir anneye sahip olduğu için çok şanslı.Bakış açınızdan dolayı sizi tebrik ederim.Keşke diğer anneler de sizin gibi düşünse.Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.:)

Filiz hanım aramıza hoşgeldiniz.Oğlunuz sizin gibi bir anneye sahip olduğu için çok şanslı.Bakış açınızdan dolayı sizi tebrik ederim.Keşke diğer anneler de sizin gibi düşünse.Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.:)
Çok teşekkür ederim. Ben kendimin de bu tür şeylere merakım var. Küçük bir atölyem olsun istiyorum. Elektrik tesisatı ve ufak tefek tamirleri yapıyorum. Eşim de elektrikçi fakat elektronik bölümünü ben daha çok seviyorum. Oğlum da bu konuda çok şanslı diye düşünüyorum.