RCKOLIK Bursa Buluşması GECE Uçuşları : Emre Yolcu ve Doğukan Ocak

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bu sefer bir farklılık yapıp, Bursa buluşmasına özel SÜPRİZ uçuşlarımızı öncelikle paylaşalım istedik :thumbup:

Her buluşmada çıtamız en az 1-2 tık daha yükseliyor, bu gidişle işin içinden nasıl çıkacağız gerçekten kestirmek zor :laugh: ;D

Bazı arkadaşlarımız sahadan normal zamanda yani güneş batınca ayrılmak zorunda kaldılar. Onlar gittikten sonra biz de tam yavaş yavaş toplanalım artık diye düşünürken, tesisten sorumlu görevli arkadaşımız "İsterseniz projektör sistemi açabilirim" demez mi :eek: ??? :hoppa: :yuppi:

İşte olaylar o noktada sonra kontrolden çıktı ;D

Neyse sözü fazla uzatmadan sizleri Doğukan ve Emre arkadaşılarımızın GECE Uçuşları ile başbaşa bırakalım, keyifli seyirler.

NOT: Yarın başka bir süprizimiz daha olacak, izlemede kalın lütfen :hoppa:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çok güzel bir görsel şölendi. Meğer projektör karşısında uçmak ta güzel oluyormuş. Hatta gündüzden daha net görünüyordu model.

Doğukan, Emre süpersiniz :bravo: :bravo:

Mehmet abi paylaşımın için çok teşekkür ederiz :saygilar:

Gece uçuşu gerçekten çok farklı tecrübe oldu benim için, gündüze göre model daha net belli oluyor ve daha fazla hakim olunabiliyor :)

Doğukan Ocak' Alıntı:
Mehmet abi paylaşımın için çok teşekkür ederiz :saygilar:

Gece uçuşu gerçekten çok farklı tecrübe oldu benim için, gündüze göre model daha net belli oluyor ve daha fazla hakim olunabiliyor :)
Valla Doğukan bende öyle düşünüyorum, farklı bi tecrübe oldu, bigün mutlaka bende deneyeceğim, içimde kaldı doğrusu ama birazdaha pilotaj kasmam lazım, ellerinize sağlık, Bursada tekrar böyle bi buluşma yaparsak herkes bilsin gece 12 den önce gitmek yok [emoji2]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahaha [emoji1] sabaha kadar kalirim ben gece uculacaksa.. Rasim de cok sever gece ucuslarini [emoji1][emoji1][emoji1]

Saka bi yana, gercekten izlemesi harikaydi, ucurmaya ise cesaret ister. [emoji106]

7/24 gece gündüz itinayla uçulur diyorsunuz. Helal :bravo:

Yürüyün gidin arkadaşım, eviniz mi yok gece gece..... :mad: :mad: :laugh: Ayıp ayıp gelen var, gelemeyen var. :lollol: :lollol:

Sakın bir dahaki buluşmada birkaç kişinin eline güçlü fenerler veripte uçuş sırasında modelleri fenerlerle falan takip etmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Aslaaaaaaaaa, olmaz........ :lol: :lol: :lol:

Ali Yalçın' Alıntı:
Valla Doğukan bende öyle düşünüyorum, farklı bi tecrübe oldu, bigün mutlaka bende deneyeceğim, içimde kaldı doğrusu ama birazdaha pilotaj kasmam lazım, ellerinize sağlık, Bursada tekrar böyle bi buluşma yaparsak herkes bilsin gece 12 den önce gitmek yok [emoji2]
Zaten Ali, büyük ihtimal bir sonraki Bursa buluşmasında istesekte kimseyi gece 12'den önce evlere gönderemeyeceğiz gibi gözüküyor :laugh: ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Zaten Ali, büyük ihtimal bir sonraki Bursa buluşmasında istesekte kimseyi gece 12'den önce evlere gönderemeyeceğiz gibi gözüküyor :laugh: ;D

Ben zaten sırf gece uçuşu için 4 gözle bekliyorum Bursa buluşmasını :D

İnşallah aynı tesiste buluşma yapma fırsatımız olur :bravo:

videolar için Teşekkür ederiz ellerinize emeklerinize saglık Mehmet abi :RCKolik:

Artık tamam hava karardı artık uçulmaz dediğimiz anda Erol Hocanın isterseniz projektorler var

onları acabilirim bayada güçlüler dedikten sonra hepimize bir gülümseme geldi zaten sonrasıda malum :laugh: :halay:

youtubeda yabancı bazı pilotların gece ucuslarını seyrederken çok özeniyordum ve merak ediyordum nasip bu güneymiş demek :D

bizim içinde apayrı bir tecrube oldu gercekten. açıkçası uçarken çok temkinli olmaya çalıştım çünkü alışkanlık gereği bazı haraketlerden sonra helikopteri ya ileriye yada yuksege çıkarma eğilimim var

ve boş bulunup gonderirsem helikopteri goremiceğimden korkuyordum fakat herşeye rağmen çok keyif aldım gece uçuşundan ozelliklede pallerden yansıyan ışıklar aşırı keyif vericiydi benim için :halay:

Bu imkanı bize sunan Bursa ekibinede tekrardan teşekkürler :bravo:

Gece uçuşları en sevdiklerim ;D ;D ;D

Tam bir şova dönüştü ustaların elinde %p Bir ara projektörün biri iflas edince daha bi keyifli oldu :laugh:

Çekmesi de ayrı keyifliydi. Sadece Emre'nin uçuşta arkadaki halısahanın ışıklarına denk geldiği durumlarda odaklama sıkıntıları oldu kısa kısa, açıdan dolayı biraz şanssızlıklar oldu ama genel olarak güzel odaklandı az ışıkta da olsa...

Türker abi bundan sonraki hedefi koydu, mobil projektörlü uçuşları da izleme şansımız olur inşallah bundan sonraki buluşmada.

Hatta led döşeli bir gece uçuş modeli neden olmasın :D

Her turlu led, cakar lamba itinayla dosenir [emoji41]