RCKOLIK Bursa Buluşması TANDEM Uçuş : Doğukan Ocak ve Emre Yolcu

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Dünkü GECE uçuşu süpriz konumuzdan sonra, yeni bir süpriz ile karşınızdayız :halay: :yuppi: :hoppa:

Yutrdışında usta pilotlardan bolca gördüğümüz TANDEM (Beraber) uçuşu ilk defa canlı canlı izlemek nasip oldu :thumbup: Belki vardır ama bildiğim kadarı,en azından yayınlanan, Türkiye'deki ILK TANDEM uçuş.

Bu keyifli seyri bizlere sununa Doğukan ve Emre kardeşlerimize bir kez daha teşekkür ederiz :thumbup: Anlık ve hızlı bir karar olduğu için hiç pratik yapmaya fırsatları olmadı, hatta düşünmeye bile :laugh:

İnşallah bundan sonra çok daha güzel uçuşlar izleyebileceğiz :RCKolik:

Yeri gelmişken bu uçuşları (sonra yayınlacak diğer uçuşlar da dahil) çeken sevgili kameramanlarımız Rasim ve Şafak kardeşlerimize de ayrıca teşekkür ederiz. Sayelerinde bu anlar ölümsüz hala gelmiş oldu.

Son olarak gayet amatör de olsa ayak üstü müzik sistemi kuran Emre ve bana da ayrıca teşekkür ederiz :laugh:

Öncelikle uçuş öncesi hazırlık videomuzu paylaşalım.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Uçuşun ILK Kısmı. Aynı uçuşu değişik açılardan Rasim ve Şafak kardeşlerimiz çekti. Biz de ikisini de yayınlayalım istedik.

Uçuşun 2. Kısmı

Ben bu videoları izlerken tandemli bir çay söyleyeyim en iyisi, olmayacak böyle. :hoppa: :hoppa:

Nedir bu böyle, üstelikte heliler de nitro. :heartxf:

Maşallah diyorum arkadaşlar, sticklerinize sağlık. :RCKolik:

İnanılmaz bi sürpriz oldu gerçekten harikaydı modelim olmamasına rağmen çok keyif aldım keşke vaktimiz olsaydıda gece uçuşlarınada kalabilseydik Doğukan ve Emre kardeşime muhteşem uçuş gösterisi için, Mehmet abi ve Bursa ekibinede organizasyon için çok teşekkür ediyorum en yakın zamanda tekrar buluşmak dileğiyle inşAllah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Videolar efsane sıkıldıkça izlerim [emoji7]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla süper olmuş :bravo:
Hiç hazırlık olmamasına rağmen , mükemmel bir uyum. :thumbup:
Bu arada gazlama müziği çabalarını da takdir etmemek ayıp olur :lollol:
Nitrolar harika, pilotlar harika , azalmış hobi popülasyonumuzda
böylesi güzel hareketler görmek ,gerçekten mutluluk ve umut verici
Bravo arkadaşlar :bravo: :RCKolik:

Bursa buluşması efsaneler arasında yerini almış, elinize emeğinize sağlık böyle uçuşlar izlettiğiniz için teşekkür etmeden geçilmez :saygilar:

Canlı canlı izlemeyen arkadaşlar çok şey kaçırdı ;D

Gerçekten süperdi %p :bravo :

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya amma dumanlamışsınız haa :halay: :bravo: :bravo: :bravo: :halay: :halay: :halay:

Ellerinize sağlık süper olmuş, uçuşlar harika , uyum süper, tek kelimeyle bravo :halay: :bravo:

Bizim için çok güzel bir tecrübe oldu, ilk defa denememize rağmen güzel bir görüntü ortaya çıktığını düşünüyorum :laugh: Onda da nitronun etkisi büyüktür ;D

Yorumlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz, bidaha ki buluşmaya daha çok hazırlanıp daha iyisini yapmak istiyoruz inşallah :thumbup:

Evet baya bi spontane gelişti durum hatta motorları calıştırdık yan yana geldiğimizde birbirimize

-- eee napıcaz biz şimdi diye sorduk ;D

sonrasında da keyifli anlar yaşadığımızı düşünüyorum en azından ben baya bi keyif aldım ;D :halay:

Emre Abininde müzik işini hızlı bişekilde çözmeside çok hoştu olaya ayrı bir hava kattı :thumbup:

inşallah daha sonraki buluşmalarda daha hazılıklı bir şekilde daha güzel uçuşlar yapmak isteriz destekler ve yorumlar içinde teşekkür ederiz. :RCKolik: