RCKOLIK Tişörtlerimiz ve Biz :)

Ben biraz daha özel bir poz olması açısından biraz geç koyacağım. :laugh:

Arkadaslar ben foruma geldiğimde siparis ler kapanmisti tshirt m bedel fazla alan varmi acaba hiç olmadi bir sapkada olur [emoji3] emegi gecenleri tebrik ederim cok sik olmus.

Emeği geçen herkese teşekkürler.Benle beraber yaşayan göbek yüzünden en büyük beden bile kurtarmadı maalesef,biz de Yusuf Ali'ye poz verdirdik.Ama en geç iki ay içerisinde o t-shirt'e ben de girecem size söz...Sabah koşu,akşam tenis yoğun bi süreci başlattık...:) Tekrar herkese teşekkürler...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Buda benden gelsin o zaman :evil:

Baskı ilk yıkamada gitmeye başlamış ne yazık ki... En azından logoları işleme yapmışız iyi ki...

Neyse zaten uçak logosu vardı, heli olsa daha çok üzerdi :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
...Neyse zaten uçak logosu vardı, heli olsa daha çok üzerdi :laugh:
Az ısrar etmedim Rasim baskı olsun aman işleme olmasın diye. :laugh: :lol:

Yıkama işine dikkat edilirse çok sorun olmaz. Makinada elde yıkama programı seçilirse (düşük sıcalık derecesi ve düşük sıkma devri) ömrü daha uzun olur kanaatindeyim.

tevfik abi o kadar incelmiyorum diğer eşyalarımda da... renkliler standart 40 derece, normal yıkama, 800 devir sanırım...

Tamamen silindiği yere kadar gitsin... Zaten ondan sonra sadece işlemeler kalacak. Önüne bi heli çizeriz olmadı :D

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Yıkama işine dikkat edilirse çok sorun olmaz. Makinada elde yıkama programı seçilirse (düşük sıcalık derecesi ve düşük sıkma devri) ömrü daha uzun olur kanaatindeyim.
Ben de Tevfik abi düşünüyorum. Galiba elde yıkamak en iyisi. Ama yine de ilk yıkamada bozulmanın başlası hiç iyi olmamış :( :(

Bize tecrübe olmuş olur, bir daha yaptıracağımız zaman baskı yerine sadece işleme yaptırırız.

arkadaşlar hassasta yıkanmasına rağmen yapıştırmalar çıktı.Elde yıkanmasını öneririm.Bilginiz olması açısından

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Bize tecrübe olmuş olur, bir daha yaptıracağımız zaman baskı yerine sadece işleme yaptırırız.
Bana biraz zaman tanı Tevfik abi. Mehmet abiyi bir türlü ikna edemiyorumki logodan şu uçağı çıkarıpta helikopter koyması için. Ama çalışmalar son hızıyla devam ediyor. :laugh:
Ondan sonra hepsini işleme yaparız. :lol: