RCV90SP 4 zamanlı Scale Uçak Motoru

Deniz Tanrıverdi' Alıntı:
İlgi alaka muhteşem! Çok teşekkür ederim. :saygilar:

Bu motor bir yerlerde (ikinci el filan) gözünüze ilişirse haber veriniz lütfen. Koleksiyoncu değilim ama buna sahip olmak isterim.
[emoji2]

Rica ederim [emoji4]

Kesin olarak iddia edemem ama Türkiyede bu motordan iki tane var, ikisi de bende [emoji41]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tamam işte: birini bana hediye ediyorsun hemen! :)p
O kadar ballandırıp çoştur, ondan sonra benden başkasında yok de. :eek:f:
Sen zaten cereyanlı model inşaa ediyorsun. Kullanamazsın bunları uzun süre...
:islik:

Hehehe :)

Birisi zaten hediye veremem, diğeri de airacobranın burnuna monteli. Sen nasıl bir modele koyacaksın ki? Yoksa Bf-109 mu yapacaksın [emoji33][emoji33][emoji33]

Deniz yoksa düşündüğüm gibi bu motoru Thunderbolt amı takacaksın :) ;)

Murat Evitan' Alıntı:
Deniz yoksa düşündüğüm gibi bu motoru Thunderbolt amı takacaksın :) ;)

Şimdi buraya hemen müdahele etmem lazım, neme lazım sonra kazanılmış hak falan filan olmasın :D

Birincisi, "bu" motor konusu netleşmeli, "bu" ile kastettiğiniz bendeki motor olamaz zira henüz alıcı ile el sıkışmadık :p

İkincisi, eğer "bu" motorun thunderbolt gibi bir modele takılması niyeti varsa zaten pazarlık açılmadan bitmiştir, alıcı isterse kendisi alsın sıfır km bir motor ama ben güzelim incecik motorumu koca radyal motor kaputunun içine koydurtmammmmm!

:yuppi: :hoppa: :yuppi: :hoppa: :yuppi: :hoppa:

Deniz para biriktirmeye başla :halay:

Özgür Evren Varol' Alıntı:
Hehehe :)

Birisi zaten hediye veremem, diğeri de airacobranın burnuna monteli. Sen nasıl bir modele koyacaksın ki? Yoksa Bf-109 mu yapacaksın [emoji33][emoji33][emoji33]

Uçağa takacağımı kim söyledi? :rolleyes:

Öte yandan envanterime bir BF109 veya bir Spitfire katmak çok da hoş olur aslında. Bir BF109 'um vardı. Uçurmak nasip olmadı, hurdaya gitti. Çok da üzülmüştüm. Oğlum da Spitfire için yanıp tutuşuyor zaten.
Ben o motora sahip olayım önce, uçağı düşünürüz.

Envanterimde olup kutusunda toplanmayı bekleyen her uçağım için motorum var Muratcığım. Hatta fazladan motor var elimde. Hepsi rafta kuzu kuzu dizili. Arada bir seviyorum, okşuyorum, onlarla konuşuyorum falan. Seviyorum işte...

Evren; çok doğru söylüyorsun: "henüz" el sıkışmadık. :laugh:

Celalettin abi, çok fena gaza gelirim bak, ağır olalım... :hoppa:

Uçağa takacağımı kim söyledi? :rolleyes:

Öte yandan envanterime bir BF109 veya bir Spitfire katmak çok da hoş olur aslında. Bir BF109 'um vardı. Uçurmak nasip olmadı, hurdaya gitti. Çok da üzülmüştüm. Oğlum da Spitfire için yanıp tutuşuyor zaten.
Ben o motora sahip olayım önce, uçağı düşünürüz.

Envanterimde olup kutusunda toplanmayı bekleyen her uçağım için motorum var Muratcığım. Hatta fazladan motor var elimde. Hepsi rafta kuzu kuzu dizili. Arada bir seviyorum, okşuyorum, onlarla konuşuyorum falan. Seviyorum işte...

Evren; çok doğru söylüyorsun: "henüz" el sıkışmadık. :laugh:

Celalettin abi, çok fena gaza gelirim bak, ağır olalım... :hoppa:

Envanterini istediğin kadar şişir, dönüp dolaşıp Convertible ile uçacaksın! :p :D

Bu Celalettin ile Deniz modelcilik dünyasının birer kara deliği!!! Heriflerin depoda çürüttükleri uçak ve malzeme benim tüm modelcilik hayatımda elimden geçenin on katı falan. :p

Bu konuyu daha fazla kirletmeyelim. Sahiden, sıcaklık ne olmalı konusu muydu neydi bu konu?

(Uçaklar da total kırım olmuyor ki artık yenileri piyasaya çıkaralım. Tamir edip uçmaya devam ediyoz.... Convertible konusunda söyleyecek pek bir şey kalmadı....)

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bu Celalettin ile Deniz modelcilik dünyasının birer kara deliği!!! Heriflerin depoda çürüttükleri uçak ve malzeme benim tüm modelcilik hayatımda elimden geçenin on katı falan. :p

Bir gün bu gümrük kapıları tamamen kapanacak :bravo: model satacak dükkan zaten kalmayacak(drone hariç) ;) o zaman neden böyle depoladığımızı daha iyi anlayacaksınız. :laugh: :lollol:

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Bir gün bu gümrük kapıları tamamen kapanacak :bravo: model satacak dükkan zaten kalmayacak(drone hariç) ;) o zaman neden böyle depoladığımızı daha iyi anlayacaksınız. :laugh: :lollol:

Bu cümlenin altına imzamı kocaman atarım! :thumbup:

Ben Türk insanından bu kadar uzun vadeli plan yapmasını beklemezdim doğrusu. Okeyde çifte gitmek gibi bişii olmasın sizinki?! :p :D

Deniz sonunda benide alıştırdınız stokçuluğa.Zaten bişeye dasdandımmı yemem içmem b..unu çıkartırım :laugh:Bu hobi işimde biraz öyle oldu.Ancak ben gümrük kapısının kapanıp model gelmeyeceğini düşünmüyorum.Neden öyle birşey olsun.Kapı kapansa hiç birşey gelmez.