rd921 tepkıme yok yardım

İlgi Alanı
Heli
rd921 alıcımı bınd etmek ıcın taktım hıc tepkıme yok ısık bır kez cok kısa yanıp sonuyor sonrası yok yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

rd921 tepkıme yok yardım

Merhaba mustafa bey JR hakkında pek bilgim yok ama bu video umarım yardımcı olur :RCKolik:

rd921 tepkıme yok yardım

Işık yanmıyor diye mi alıcıyı bind etme gereği duydunuz? Eğer öyleyse alıcıya servo kablolarını ters takmış olabilirsiniz belki neden budur. :saygilar: Kumandam sizinkinden değil ama geçen benimde öyle oldu her şey takılı ışık bir kez yanıyor sönüyordu bende kabloları ters takmışım sonradan düzeldi.

rd921 tepkıme yok yardım

yardımınız ıcın cok tesekkur ederım denedım ama olmuyor yıne

rd921 tepkıme yok yardım

mustafa yildiz' Alıntı:
yardımınız ıcın cok tesekkur ederım denedım ama olmuyor yıne
Açama kumandanın arkasındaki BIND tuşunda mı bir sorun var, ya da yeni alıcı da mı ? Elinizde problemsiz çalışan bir alıcı varsa bunu yeniden bind etmeyi dener misiniz Mustafa Bey. Zira videoda bind işlemi çok net anlatılmış, bunları yapınca çalışıyor olması lazım :rolleyes:

Ynt: rd921 tepkıme yok yardım

RD921 de en az 1 adet uydu anten takiki olmasi lazim bind olabilmesi icin

garantisi ise 2 uydu alicisi

kumanda kapali halde , 1. kanala bir adet servo takin , bind girisine bind kablosunu takin ve 2. kanala ise beslemeyi takin , alicida kirmizi isim surekli flash yapicak , simdi kumandadan bind tusuna basarak kumandayi acin ve bind tusu basili halde alicidaki isik sabit-yanan kadar bekleyin , bu arada alici ile kumanda arasi mesafe bind islemi sirasinda max 30cm olmali daha fazla ise bind olmaz .

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

rd921 tepkıme yok yardım

mesut bey defalarca denedım cıft satelıte takıp denedım sımdı oldu cok tesekkurler rckolik

Ynt: rd921 tepkıme yok yardım

Mesut AKIN' Alıntı:
RD921 de en az 1 adet uydu anten takiki olmasi lazim bind olabilmesi icin

garantisi ise 2 uydu alicisi
İşte tecrübe böyle bir şey olsa gerek :thumbup: Bu arada üstad RD921 özel bir durumu mu yoksa genel JR'ın mı ? Spektrumlar da böyle bir şey bildiğim kadarı ile