Real flight 7.5 aktivasyon

Mehmet abi verdiğin liklerin hepsini indirdim bilgisayara kurdum video daki gösterildiği gibi yükledim sıkıntı yok yükleme de aktivasyon da sıkıntı veriyor mustafa çoban abinin verdiği kodları da girdim gene olmadı bi bende mi olmuyor anlamadım ki ne sans varmış bende

Mehmet abi verdiğin liklerin hepsini indirdim bilgisayara kurdum video daki gösterildiği gibi yükledim sıkıntı yok yükleme de aktivasyon da sıkıntı veriyor mustafa çoban abinin verdiği kodları da girdim gene olmadı bi bende mi olmuyor anlamadım ki ne sans varmış bende
Lisansi kopyalamadan elle bir yazmayı dene. Eger yine olmazda o zaman 7.5 upgrade edip oyle bir dener misin ?

Oldu abi allah razı olsun içim rahatladı hiç yoktan ama kumandayı görmüyor elimdeki dongle desteklemiyor herhalde

kumanda ve dongle nedir fotoğraf paylaşmanda fayda var.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
rf7.5 kullanıyorum mehmet abinin söylediğine göre desteklemiyor programı çalıştırdığım da hata veriyor herhangi bir interlink takılı değil diyor

rf7.5 kullanıyorum mehmet abinin söylediğine göre desteklemiyor programı çalıştırdığım da hata veriyor herhangi bir interlink takılı değil diyor
Resmî RCKolik yükle ile paylaşır mısın sana zahmet. Bugün “TinyPic” resim serverinde sıkıntı var galiba, az önce ben de resim yükleyip paylaşamadan. Resimler nedense gözükmüyor :rolleyes:

mustafa bey 7.0 linkleri ve kodarı yolladı ama 7.5 update linklerini yollamamış. Tekrar istedim müsait değil herhalde.
elinde olan varsa ve yollarsa memnun olurum.