Real Flight Simulasyon Yazılımı : Özellikler, Kurulum, Kumanda Ayarlari

Merhaba,

Daha önce v977 forum sayfasına yazdığım mesaj için bu konu başlığı daha uygun olacak sanırım.

Merhaba,

Daha önce de belirttiğim üzere, RF ve/veya PHNX de v977 nin 6G modundaki agresifliğini simüle edebilecek heli veya ayarlarlar üzerinde araştırma yapıyordum. Az önce Phoenix 5.5 de Align Trex 250 için aşağıdaki fotoda görünen ayarları yaptım ve bana gerçeğe oldukça yakın gibi geldi. Bu konuda yardım ve yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

Bu arada Realflight 7.5 da da buna benzer kolay bir ayar var mıdır?

Teşekkürler...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

CEM T' Alıntı:
Gerçi pc ye format attıysan benim önereceğim çözüme muhtemelen ihtiyacın kalmayacaktır, ancak bu tür problemlerde kayıt defterinin ilgili kayıtlarını silip yeniden elindeki kod ları tekrar girmen çözüm olabilecektir. Detay istersen yardımcı olmaya çalışırım %p
Formattan sonra videoları titizlikle izleyip kuruluma geçtim. Şu an sorunsuz bir şekilde kullanıyorum teşekkürler yardımınız için.

Rar şifresi hata veriyor. Yardımcı olabilir misiniz ? Teşekkürler.

Burdan indirdiğimiz Real Flight simulasyonda hover uçusu yapmak mümkünmü acaba.

İbrahim ÜNAL' Alıntı:
Burdan indirdiğimiz Real Flight simulasyonda hover uçusu yapmak mümkünmü acaba.
Sorus tam anlaşılmadı. Buradan indirilen full 4.5 RF sürümü. Yanı tum özellikler aktif :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cepten girdigim icin link veremiyorum ama yotube realflight 4.5 hover yazinca cikan videolardaki gibi ucagi sanki askida kalmis gibi ucurmaktan bahsediyorum :) yetenek ve cok calismami istiyor yoksa isin bi puf noktasimi var cok ugrastim ama yapamadim birturlu :(

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yapabilirsiniz ama uçakta Hover en zor hareketlerden birisidir. Bence öncelikle Türker kardeşimin simülasyon derslerini adım adım takip edin. Çalıştıkca ilerleyen günler de siz de yapabilirsiniz.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yapabilirsiniz ama uçakta Hover en zor hareketlerden birisidir. Bence öncelikle Türker kardeşimin simülasyon derslerini adım adım takip edin. Çalıştıkca ilerleyen günler de siz de yapabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim değerli bilgi paylaşımınız için.

Merhaba,

Real flight 4 indirdim ve kurdum şuan çalışmakta. Acıklamalara baktıgımda kumanda ayarlaması farklı bır model için gecerli. Ben E FLY 6 kanallı kumanda kullanıyorum. Sımılasyona gırdıgımde ucak dırek gaz verıp gıdıyor ve hıcbır kumanda tusu ıslemıyor.Bu kumandaya uygun ayarlamaları nasıl yapabilirim.

Dogru kanal siralamasini ve degerleri ne yazik ki deneyerek bulmak zorundasin. Ya da nette bir arat, belki paylasan olmustur.

Genel kullanilan populer bir kumanda olmayinca bizim yardimci olmamiz biraz zor gozukuyor ne yazik ki :-\

Ya da alternatif olarak Phoenix kurmayi ve ayarlamayi deneyebilirsiniz.

Merhaba iyi akşamlar. Paylaşımınız için teşekkür ediyorum crack dosyası olan emu33. exe dosyasını bulamıyorum, acaba upload yapıp linkini yazabilir misiniz?
Teşekkürler

İyi akşamlar;
İlgili konuları baştan sona okudum ancak benzer soruna ilişkin gönderi tespit edemedim.
Yaşadığım sorun şudur.
Realflight 4 yükledim sıkıntısız ve çalışıyor ancak textteki linklerden;
4.5 upgrade kısmında part 4ü indiremiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim
teşekkürler
-----------------------------
Mehmet bey ilgili dosyada sıkıntı bulunduğunu belirtti. Elinde olan arkadaşlar
Komuk_R_G4_50_021.part04.rar
bağlatısında adı geçen bölümü benimle paylaşır mı?

Merhabalar.. Az önce Real Flight G4 Kurulumu yaptım.
icon giriş yapıtıgımda bu hatayı alıyorum. Ne yapmam gerekir acaba..
Teşekkürler..

Ekli dosyalar

• hata.jpg
    hata.jpg
    19 KB · Görülme: 16
Merhabalar.. Az önce Real Flight G4 Kurulumu yaptım.
icon giriş yapıtıgımda bu hatayı alıyorum. Ne yapmam gerekir acaba..
Teşekkürler..
bu linkteki pdf dosyasında detaylı kurulum anlatımı bulunmaktadır bire bir yapyığınızda çalışacaktır
ilk önce bu yoluda deneyebilirsiniz, emu dosyasını realflight kurulum dosyasına yapıştırın ve yapıştırdığınız dosyayı sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın açılan panelden launch tıklayın

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari