Realflight Drone Simulator

Web sitesi
dronecekimleri.net
İlgi Alanı
Multikopter
Merhaba arkadaşlar sim olayına yeni başladım realflight 4 var elimde 7 ye geçiş yapıcam ancak Realflight Drone Simulator ilgi alanıma giriyor elinde linkleri olan var mı?Teşekkürler.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

NeXt bir goz atin isterseniz :thumbup:

Daha fazla bilgi icin :

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
NeXt bir goz atin isterseniz :thumbup:

Daha fazla bilgi icin :

Teşekkürler eğitim için güzel görünüyor yakın zamanda bunu da denemek isterim teşekkürler.

Realflight'ın linkleri varsa bende alabilirmiyim?

Selamlar,

Bu simulatörler için özel kumandalar mı var, yoksa universal bir kumandayı una tanıtabiliyor muyuz?

Ayrıca bu tarz multikopter simulatör'leri deneyimlemiş arkadaşlar, faydalı olup olmadığına ilişkin deneyimlerini de paylaşırsa çok güzel olur.

Ercan

Ercan ÇINAR' Alıntı:
Selamlar,

Bu simulatörler için özel kumandalar mı var, yoksa universal bir kumandayı una tanıtabiliyor muyuz?

Ayrıca bu tarz multikopter simulatör'leri deneyimlemiş arkadaşlar, faydalı olup olmadığına ilişkin deneyimlerini de paylaşırsa çok güzel olur.

Ercan
Bu sorular ve daha fazlası için...

Mehmet hocam real flight 7.0 kurmak istiyorum. quadcopter fpv çalışmak istiyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim... teşekkürler

Recai Nazım Ertan' Alıntı:
Mehmet hocam real flight 7.0 kurmak istiyorum. quadcopter fpv çalışmak istiyorum. yardımcı olabilirseniz sevinirim... teşekkürler
Özelden mesaj olarak linkleri gönderdim Recai Bey :)

Bende link rica etsem, ilk defa kullanacagin bende. Cok tesekkurler

Sent from my iPhone using Tapatalk

selamün aleyküm arkadaşlar.Bende drone yarışıyla ilgileniyorum.Bu yazılımın linki elinde olan bana gönderebilir mi?Teşekkürler.. :RCKolik:

enver dağlı' Alıntı:
selamün aleyküm arkadaşlar.Bende drone yarışıyla ilgileniyorum.Bu yazılımın linki elinde olan bana gönderebilir mi?Teşekkürler.. :RCKolik:
Real Flight bu versiyonu yok ama Action FPV olarak belki bu işinize yarar :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Real Flight bu versiyonu yok ama Action FPV olarak belki bu işinize yarar :saygilar:

ilginiz için teşekkürler mehmet bey.Fakat okuldaki bilgisayarlar bu simülatörü çalıştırmaya yetmiyor...

Mini fpv quadlar için drl, liftoff v.b simleri öneririm.